Windows 10 sıfırlama takılı kaldı

MehmetCan1616

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar yeni aldığım laptopta pc içinde kendi verdiği driver setuplarını kurdum. Galiba o driverlar eski sürümdü bundan ötürü diğer gün pc açıkken mavi ekran gelip watchdog - thread exception gibi hatalar gelmeye başladı.
Bende ayarlar kısmından bilgisayarı komple sıfırlamayı seçtim. Herşey güzel ilerliyordu 45% de kaldı ilerlemiyor. Yaklaşık 1.5 saat oldu ilerleme yok. Ekranda işlem gerçekleşiyor anlamına gelen dönen yuvarlak hala dönüyor ama % ibaresinde hareketlilik yok. Ne yapmam gerekiyor şu an yardımcı olur musunuz.

gode_redhat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Biraz sabretmeni önermekten başka bir fikrim yok. Daha öncesinde bir laptop'a format atmıştım. 2 -3 günlük orjinal windows yazılımı vardı. Formatın atılma ile tekrar sitemi kurma süresi 6 saat sürmüştü. Cihazda ssd yoktu tabi. konunu gördüm belki sinirlenir bilgisayarı kapatmaya çalışırsın diye yazıp gereksiz bir harekette bulunmanı engellemek istedim. Bilgisi olan biri elbette geri dönüş yapıcaktır.

KS

MehmetCan1616

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Biraz sabrım var şeytana uyupta kapatmak istemiyorum dediğin gibi sonucu daha kötü olacak onu da biliyorum ?
Bir daha pc nin verdiği setuplar ile driver güncellersem artık ben boyumun ölçüsünü aldım. İntel driver bulucu- nvdia experince ikisinden başka birşeye bulaşmayacağım artık.
Format sonrası da devam ederse artık pc yi iade edip yenisini alırım artık 7 gün koşulsuz iade muhabbeti varmış

Arkadaşlar 2-3 bölüm dizi izleyin o sırada yükleniyor.
Herşeyin çaresi zamanmış onu anladım :)
İyi forumlar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri