Windows 10 yapmak ?

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Merhaba PC m w 11 pro ben 10 pro yapmak istiyorum bunun için bilgisayarım sıfırlanır mi acaba GTA 5 var tekrardan indirmekle uğraşmak istemiyorum?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Bilgisayarda sadece SSD mi var sadece SSD varsa beki üstüne kurabilirsin.
Oyun HDD deyse sadece SSD silersin HDD silmezsin.

gokmen414141

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bende win 11 yüklenmiştim windows old klasörü olduğu halde win 10 a dönmek için geri dön sekmesine girdiğimde pasif görünüyordu sekme ertesi gün sekme ye tekrar baktım aktifti geri dön dedim geri döndüğümde yine win 11 karşıma çıktı sonra pc nin klavye sürücüleri bozuldu bende pc sıfırlama işleminden win 10 yükledim dosyalar oyunlar gitmişti. Tekrsr sürücü güncellemesi ile uğraştım. Sürücüleri yedekle muhakkak

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Bilirim hocam bende 16mbps.
:/

Bende win 11 yüklenmiştim windows old klasörü olduğu halde win 10 a dönmek için geri dön sekmesine girdiğimde pasif görünüyordu sekme ertesi gün sekme ye tekrar baktım aktifti geri dön dedim geri döndüğümde yine win 11 karşıma çıktı sonra pc nin klavye sürücüleri bozuldu bende pc sıfırlama işleminden win 10 yükledim dosyalar oyunlar gitmişti. Tekrsr sürücü güncellemesi ile uğraştım. Sürücüleri yedekle muhakkak
10 yükleyince içindeki 11 oto siliniyor mu ?

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
windows old adlı bir klasör oluşur eski sistemdeki dosyaları ordan bulabilirsin old klasörünü silersen eski yazılım dosyaları kalkmış olur ama tavsiye edilen temiz bir yazılım atmak
Temiz bir yazılım derken herşeyi formatlamaktan mı bahsediyorsunuz?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri