Windows 10'mu yoksa 11'mi

ynsemrs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar hazır sistem almıştım medal x4 ve sistem win 10 kurulu olarak geldi ben bunu win 11 e yükseltmek istiyorum ancak şunu merak ediyorum acaba CorelDRAW photoshop programları ile ilgili veya oyunlarla iligili bir uyumluluk sorunu yaşar mıyım

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Yükseltebilirsiniz problem olmaz ki. Sadece CorelDraw'ın Windows 11 optimizasyonu nasıl onu bilmek lazım. Sistemsel problem olacağını düşünmüyorum.

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
Arkadaşlar hazır sistem almıştım medal x4 ve sistem win 10 kurulu olarak geldi ben bunu win 11 e yükseltmek istiyorum ancak şunu merak ediyorum acaba CorelDRAW photoshop programları ile ilgili veya oyunlarla iligili bir uyumluluk sorunu yaşar mıyım
Ben Windows 11'i tercih ederdim hocam. Yenilik iyidir. Hem Windows gibi koskocaman bir marka bir update getiriyorsa onunla bir müşterilerinin mutsuz olmasını istemez ve en hızlı şekilde kendini stabile eder. Kullanmak istediğiniz programların kendi resmi sitelerinde Windows 11 sürümü var mı yok mu kontrol edebileceğinizi düşünüyorum. Lütfen kendiniz de bir kontrol edin.

Sevgilerimle

Son düzenleme:

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Bende tasarım işleriyle uğraşıyorum ve w11 kullanıyorum.Bana w10'dan daha hızlı ve güzel geldi :)

KS

ynsemrs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Teşekkürler dostlar win 10 içinde direk 11 e yükseltebilir miyim veya şöyle sorayım win 11 e yükseltmek için ne yapmam gerekiyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri