Windows 11 Bedava Etkinleştirme ?

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Bu videodaki kodlarla etkinleştirirsem bir sıkıntı çıkarmı ? Para vermek yerine burdan etkinleştirmek daha mantıklı geliyor her gün bilgisayar sıfırlamıyoruz sonuçta.

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
KMS tarzında sunuculara bağlanarak işlem yapıyor, yani yine korsan oluyor kısacası. Bazıları sorunsuz kullanır, bazılarının lisansı iptal olur. Belli olmuyor korsan işleri ben tavsiye etmiyorum, sorumluluk size ait olur.

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
kms tarzında sunuculara bağlanarak işlem yapıyor, yani yine korsan oluyor kısacası. bazıları sorunsuz kullanır, bazılarının lisansı iptal olur. belli olmuyor korsan işleri ben tavsiye etmiyorum, sorumluluk size ait olur.
Peki Windows 10 Lisansı alıp Windows 11 İndirirsem Lisans devam edermi, önerdiğiniz bir site varmıdır ?

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Peki Windows 10 Lisansı alıp Windows 11 İndirirsem Lisans devam edermi, önerdiğiniz bir site varmıdır ?

Evet devam ediyor Microsoft bir süre bu geçişe izin veriyor eğer kalkmadıysa.

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Evet oluyor Windows 10 OEM key alıp lisanslayın sonra Windows Updateden Windows 11 e güncelleyen lisans anahtarınız gitmiyor lisanslı Windows 11 olmuş oluyor. Hatta OEM keyler anakarta kaydedildiği için format atsanız bile lisans anahtarınız gitmiyor, tekrardan lisans yapmanıza-key almanıza gerek kalmıyor.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Önerdiğiniz site varmıdır ? Bu site nasıldır ?

SağlamLisans güvenilir bir site. Alternatif olarak PTTAvm'den de alabilirsiniz. SağlamLisans'ı şuan için fiyatlarını bilmiyorum bakma fırsatım olmadı ama dün PTTAvm'nin sitesinde 10.Yıl indirimi reklamı vardır. Şuan için fiyatları bir sakız parasına denk geliyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri