Windows 11 e geçilir mi

mustafaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Herkese merhaba, sizce Windows 11 e geçilir mi kullanan var mı bazı kişiler geçilebilir diyor bazıları ise geçilmez diyor sebebi nedir ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Herkese merhaba, sizce Windows 11 e geçilir mi kullanan var mı bazı kişiler geçilebilir diyor bazıları ise geçilmez diyor sebebi nedir ?
Şuanda geçilmez ben ilk yayınlandığından beri kullanıyorum çok sorunla karşılaştım şu dönemde biraz azaldı fakat bende daha 1 hafta önce 10'a geçtim şuanda bu daha stabil ve daha rahat gibi fps açısından da Win 11'de ne alıyorsam aynısını alıyorum.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Win 11 illaki geçilmesi gerekiyor ama sorunsuz olduğunda. Win 10 şu an kusursuz çalıştığı için henüz geçmeyi düşünmüyorum, biraz daha bekleme taraftarıyım. Siz Win 11 geçmek istiyorsanız geçiniz. Baktınız çok problem oluyor geri dönersiniz. Format vs uğraşmayı sevmiyorsanız beklemenizi öneririm.

KS

mustafaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Aktif Win 10 kullanıcısıysanız windows updateleri yapıp geçebilirsiniz. Sıfırdan kurulumda henüz önermiyorum.
Çok teşekkürler biraz daha bekleyeceğim sanırım

Bende bekleyeyim o zaman teşekkürler
Win 11 illaki geçilmesi gerekiyor ama sorunsuz olduğunda. Win 10 şu an kusursuz çalıştığı için henüz geçmeyi düşünmüyorum, biraz daha bekleme taraftarıyım. Siz Win 11 geçmek istiyorsanız geçiniz. Baktınız çok problem oluyor geri dönersiniz. Format vs uğraşmayı sevmiyorsanız beklemenizi öneririm.

Metaxa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
11 kullanıyorum ve şu ana kadar herhangi bir problemle karşılaşmadım. Karar tamamen sizin.

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
geçmeyin hocam optimizasyon sorunları var çok fazla sorun var windows 10 pro son sürümü kullanmanızı öneriririm

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
geçmeyin hocam optimizasyon sorunları var çok fazla sorun var windows 10 pro son sürümü kullanmanızı öneriririm
Hocam Pro değil de Home daha iyi Revo Uninstaller ile Windows la gelen gereksiz programları silip Win 10 pro dan bile daha iyi hale getirebilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri