Windows 11 Kurmak İçin Windwos 10 Kurmam Gerekir Mi?

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Merhaba Arkadaşlar,

Pcyi yeni topladım şu an hiç bir işletim sistemi bilgisayarımda kurulu değil Windows 11 pro kurmak istiyorum ama baktığım yerlerde hep yükseltme diye geçiyor ilk başta Windows 10 mu kurmam gerekiyor yoksa direk 11 kurabilecegim bir indirme linki var mı ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

favian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Arkadaşlar Pcyi yeni topladım şu an hiç bir işletim sistemi bilgisayarımda kurulu değil Windows 11 pro kurmak istiyorum ama baktığım yerlerde hep yükseltme diye geçiyor ilk başta Windows 10 mu kurmam gerekiyor yoksa direk 11 kurabilecegim bir indirme linki var mı ?

Bu siteye gidip aşşağıya inip

Windows 11 Disk Görüntüsünü (ISO) İndirme​

yerinden gerekli yerleri seçip indirebilirsiniz tabi bunu başka bir bilgisayardan indirmeniz gerekmektedir indirdikten sonra googla rufus yazıp indirin ve ubsnizi takın otomatik seçecektir seçmezse siz seçebilirsiniz sonra iso seç kısmından indirdiğiniz dosyayı seçin ve başlata basın bitincede yeni aldığınız bilgisayara takın anakartınızın boot menü tuşunu öğrenin ve pc açılırken ona basın sonra boot ekranı geldiğinde taktığınız usb yi seçip windows 11 kurulumunu başlatabilirsiniz.

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77

Bu siteye gidip aşşağıya inip

Windows 11 Disk Görüntüsünü (ISO) İndirme​

yerinden gerekli yerleri seçip indirebilirsiniz tabi bunu başka bir bilgisayardan indirmeniz gerekmektedir indirdikten sonra googla rufus yazıp indirin ve ubsnizi takın otomatik seçecektir seçmezse siz seçebilirsiniz sonra iso seç kısmından indirdiğiniz dosyayı seçin ve başlata basın bitincede yeni aldığınız bilgisayara takın anakartınızın boot menü tuşunu öğrenin ve pc açılırken ona basın sonra boot ekranı geldiğinde taktığınız usb yi seçip windows 11 kurulumunu başlatabilirsiniz.
Tamam hocam teşekkürler bazı yerlerde 11 yükseltme sürümü olarak okudum o yüzden sordum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri