Yardım Windows 11 "Önyükleme Yöneticisi" Nasıl Kapatılır?

yucelarslan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Merhaba,
Windows 11'de son zamanlarda görseldeki önyükleme yöneticisi çıkmaya başladı. PC her açıldığında bu ekran çıkıyor ve artık gına geldi. Araştırdığım birkaç yöntemi denedim ama kesin çözüm maalesef bulamadım. Bu ekran nasıl tamamen kapatılır bilen var mı? Bellek tanımlama vs işlemini de yaptım ama çözüm olmadı.

1705587837670.png

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
temiz formatla kurulurken öncekide kalmış gibigörüyordur tahminimce ondan her defasında soruyordur.

KS

yucelarslan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
temiz formatla kurulurken öncekide kalmış gibigörüyordur tahminimce ondan her defasında soruyordur.
Hocam PC'yi toplayalı 3 ay oldu. O zaman zaten sıfır PC'ye temiz kurulum yaptım. Ardından 15 gün önce falan bi durumdan dolayı sistem geri yükleme yapmıştım. Belki ondan kaynaklı olabilir. Ancak bu hatayı nasıl giderebilirim?

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
Hocam PC'yi toplayalı 3 ay oldu. O zaman zaten sıfır PC'ye temiz kurulum yaptım. Ardından 15 gün önce falan bi durumdan dolayı sistem geri yükleme yapmıştım. Belki ondan kaynaklı olabilir. Ancak bu hatayı nasıl giderebilirim?
aynen hocam sistem geri yüklemeden olmuştur ufak bir hatanız veya yüklerken karşılaşılan sorun yüzünden windowsun kendi sıfırlamasından deneyebilirsin sıfırlamayı aklıma başka bir şey gelmedi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri