windows 11 pro dan 10 proya geçeceğim.

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
merhabalar. yeni sistem topladım ve üzerinde kurulu 11 pro var. çok karışık ve anlamadığım için 10 proya geçiş yapmak istiyorum. lakin FORMAT ATTIKTAN SONRA, ethernet driverleri de olmadığı için internet bağlantı sorunu yaşarmıyım? KABLOLU İNTERNET

Muamma61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Sana tavsiyem var geçme 11 de kal. Çünkü arada çok fark yok ikisini de kullanıyordum ki 10 bıraktım şimdi ikisi de 11. 1 hafta sonra alışacaksın ve bir daha 10 demeyeceksin ;) Güven bana güzel insan :)

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
Sana tavsiyem var geçme 11 de kal. Çünkü arada çok fark yok ikisini de kullanıyordum ki 10 bıraktım şimdi ikisi de 11. 1 hafta sonra alışacaksın ve bir daha 10 demeyeceksin ;) Güven bana güzel insan :)
Peki hopcam biraz deneyeyim ama ben format atarım diye driverleri sanırım indirmedim. bu ekran kartı anakart ses kartı vs gibi driverleri kurup kurmadığımı nasıl anlayacağım ?

Muamma61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Peki hopcam biraz deneyeyim ama ben format atarım diye driverleri sanırım indirmedim. bu ekran kartı anakart ses kartı vs gibi driverleri kurup kurmadığımı nasıl anlayacağım

arama yerine dxdiag yazıp komutu çalıştır bak bakalım neler tanımlı neler değil ama oradan görmezsen bilgisayarım sağ tıkla yönet var orada sistemine bağlı bütün bağdaştırıcıları görebilirsin onlar soru işaretli ise anla ki sürücü istiyor :)

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
Peki hopcam biraz deneyeyim ama ben format atarım diye driverleri sanırım indirmedim. bu ekran kartı anakart ses kartı vs gibi driverleri kurup kurmadığımı nasıl anlayacağım ?
Ccleaner deneme versiyonu indir. Orada aygıt güncelleyicisi var ses İnternet ekran kartı cart curt hepsini bulursun

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri