Windows 11 Ve AMD Uyumu

Maxwesh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
AMD İşlemci kullanıyorum Windows 11 ilk çıktığı sıralar kullanmayı denemiştim ama çok sorunluydu ne kadar Win11 hoşuma gitse de mecburen 10'a geri dönmek zorunda kaldım. Şuan daha iyi olduğu söyleniyor ama AMD sistemlerde halen sorunlu olduğunu söylüyorlar. Şuan hala Win 11 e geçmek için erken mi?

KS

Maxwesh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Peki sıfırdan kurmak mı daha iyi olur yoksa yükseltme yapmak mı? Oyun indirme, driverlar felan uğraşmak istemediğim için yükseltme daha cazip geliyor.

LanceVanceDance

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
181
Peki sıfırdan kurmak mı daha iyi olur yoksa yükseltme yapmak mı? Oyun indirme, driverlar felan uğraşmak istemediğim için yükseltme daha cazip geliyor.
Ben Windows 10'un yanında ikinci sistem olarak kurmuştum 11'i. Sadece driverları kurup kullanmaya devam ettim. Oyunları da Steam, Epic gibi launcherlardan kütüphane tanımlaması yaparak kullanıyorum rahatça.

leaderr2

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bir sorun yok. Temiz kurulum öneririm. Yükseltme sonrası bazı program vs. açarken sorun olabiliyor.

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
AMD İşlemci kullanıyorum Windows 11 ilk çıktığı sıralar kullanmayı denemiştim ama çok sorunluydu ne kadar Win11 hoşuma gitse de mecburen 10'a geri dönmek zorunda kaldım. Şuan daha iyi olduğu söyleniyor ama AMD sistemlerde halen sorunlu olduğunu söylüyorlar. Şuan hala Win 11 e geçmek için erken mi?
işlemcide suan amd kullanıyorum ekran kartı olarak nividia sorun yasamadım

Uyumsuz50

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
İşlemcim AMD. İlk çıktığından beri kullanıyorum. Evet ilk başlarda çok sorunluydu. Son gelen 4 ya da 5 güncellemelerden sonra çok iyi bir hale geldi. Yaptığım küçük çaplı karşılaştırmalarda oyun odaklı bakıldığında win 10 a göre bir tık daha performanslı hale geldi.

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Bende CPU ve gpu olarak AMD kullanıyorum 1 hafta w11 kullandım fakat nedense 10 daha hoşuma gitti ve daha stabil geldi uzun süredir kullanıyorum

KS

Maxwesh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgiler için teşekkürler Windows 11 kurulum sonrası yapılması gereken önerilen ayarlarla ilgili bir rehber var mı bildiğiniz?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri