Windows 11 Yüklemenin Yolu Var Mı?

mami0715

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Bilgisayarıma Windows11 yüklemek istiyorum fakat işlemcim sistem gereksinimlerini karşılamıyor diyor. Baktım benden daha kötü bilgisayarlara yüklüyorlar ve adamlar hiçbir sıkıntı yok diyor. Ben nasıl yükleyebilirim? Oyun oynamayacağım günlük kullanım için.

1658067818080.png

Moderatörün son düzenlenenleri:

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Merhabalar, windows 11 oyun anlamında bir artı katmıyor açıkça söylemek gerekirse. Windows 10 da şu anda stabil çalışıyor, bazı işlemler var windows 11 desteklemediği halde bilgisayarınıza yüklemek için fakat ben tavsiye etmiyorum. Windows 10 dan devam edin.

KS

mami0715

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Merhabalar, windows 11 oyun anlamında bir artı katmıyor açıkça söylemek gerekirse. Windows 10 da şu anda stabil çalışıyor, bazı işlemler var windows 11 desteklemediği halde bilgisayarınıza yüklemek için fakat ben tavsiye etmiyorum. Windows 10 dan devam edin.
Hocam şuan Windows 11'den yazıyorum. Şuanlık bir sıkıntısı yok. Zaten oyun oynayamıyorum. Oynarsam gözlemlerimi paylaşırım.

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Hocam şuan Windows 11'den yazıyorum. Şuanlık bir sıkıntısı yok. Zaten oyun oynayamıyorum. Oynarsam gözlemlerimi paylaşırım.
Eğer sıkıntısız kullanıyorsanız sorun yok demektir. Dediğim gibi fazla bir fark göremedim ben, o yüzden deneyimlerimi paylaştım.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
680
Daha seri değil aslinda ama daha soft gecisleri var . Araca pasta cila yaptirmak gibi :D . Kasa ayni kasa az daha güzel görünüyor.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Bilgisayarıma Windows11 yüklemek istiyorum fakat işlemcim sistem gereksinimlerini karşılamıyor diyor. Baktım benden daha kötü bilgisayarlara yüklüyorlar ve adamlar hiçbir sıkıntı yok diyor. Ben nasıl yükleyebilirim? Oyun oynamayacağım günlük kullanım için.

Ekli dosyayı görüntüle 3214
Hocam benim de işlemcimi karşılamıyor fakat kasma felan yok oyunları düzgün bir şekilde oynayabiliyorum size tavsiyem .iso olarak kurmanızdır ben öyle yaptım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri