Soru Windows 11'E Geçilir Mi?

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
win 11 geçilirmi sorunları düzeldi mi? ram kullanımı nasıl oyunlarda fps düşüşü oluyormu ve geçerken ne yapmam lazım?

Moderatörün son düzenlenenleri:

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
Sistem aldığım günden beri 11pro kullanıyorum. Ram sorunu hiç yaşamadım gta 5 de ekran kartı Asus GeForce Rtx 3070 i512400f işlemci ile 175 fps civarı alıyorum normal mi bilgim yok

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Yaşayanda var yaşamayan da. Ben bu gün zaten format atacaktım geçeyim bari hazır atıyorken diyip geçtim pişman oldum. Belgeler dosyası yoktu uğraştım uğraştım çözemedim geri fortmala W10 a geçtim.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,322
Herkeste farklılık gösteriyor açıkçası. Ben Windows 11'e geçmedim henüz. Test sistemimde özellikle AMD bileşenlerde problem yaşadım. Driver değil, saçma şekilde droplar ve FPS kayıpları. O yüzden hala Windows 10 Pro'da takılıyorum.

Enes Şimşek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
hocam ben geçtim 11e ara sıra donuyodu oyun fln açamıyodum youtubdan video bile izlerken donuyodu bende 10a tekrar gectim

xarkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Windows 11 aktif olarak kullanıyorum, ne yaptığına bağlı olarak değişir. Oyunlarda herhangi bir sorun yaşamadım, açılmama gibi bir durumu yoktu. Sadece -muhtemelen sistemimden kaynaklı- donma sorunu yaşıyorum anlık CPU %100'e çıkıyor ama virüste olabilir bilmiyorum. Onun haricinde, 3D Modelleme, Video Montajlama, Tasarım ve Yazılım konusunda herhangi bir sorun yaşamadım. Sadece, FL Studio'da bazı pluginler doğru çalışmadı. Onun haricinde kişiselleştirme olarak kullanımı ve görsel düzeni çok iyi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri