Windows arama çubuğu çalışmıyor

kirbylove

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Arkadaşlar selam,
Windows 10 arama çubuğunda misal paint yazıyorum veya denetim masasından işim var diyelim yazının ucunu yazıyorum saniyesinde otomatik kapanıyor. Güncellemesi falan yapılı sadece windows search hizmeti kapalı lakin onu açsam bile yine aynısı oluyor. Genelde ben onu kapatırım sonra arama yerinin iconunu falan gizlerim direk başlattan yazınca sorun olmuyordu ilk defa başıma geldi ondan öncesi hep bunları kapatırım gayet düzgün çalışırdı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Arkadaşlar selam,
Windows 10 arama çubuğunda misal paint yazıyorum veya denetim masasından işim var diyelim yazının ucunu yazıyorum saniyesinde otomatik kapanıyor. Güncellemesi falan yapılı sadece windows search hizmeti kapalı lakin onu açsam bile yine aynısı oluyor. Genelde ben onu kapatırım sonra arama yerinin iconunu falan gizlerim direk başlattan yazınca sorun olmuyordu ilk defa başıma geldi ondan öncesi hep bunları kapatırım gayet düzgün çalışırdı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
bendede olmuştu çok sinir bozucu youtbda bi vidyoda düzelmişti benimki

buna bi bakın

KS

kirbylove

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    62.8 KB · Görüntüleme: 8
KS

kirbylove

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Hocam baktım lakin hep aynı çözümleri gösteriyorlar nerdeyse. Ve şunu fark ettim hocam arama yerine yazacağım diyelim aslında yazıyo lakin sanki hani arkada bir program başlatır otomatik kapar ya öyle kapatıyor yazmamı engelliyor o sıra görev yöneticisinden detaylardan bakıyorum açılan şey falan bulamadım. Akabinde güvenemeyip kaspersky ve malwarebytes ile tarattım sorun bulmadı yt'den detaylı şekilde inceleyeceğim sorayım tekrardan.

KS

kirbylove

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Hocam bildiğiniz başlangıç menu falan uygualması varsa da olur format atmak istemiyorum başlangıç menu kullanıyordum adını unuttum uzun zaman oldu. :D

KS

kirbylove

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Hocam bu yöntemleride denedim açılır gibi oluyor resimdeki gibi bomboş veya bazen şeyleri gelip gidiyor ama hep durmadan kendisini kapatıyor scannow falan yaptım yine olmadı. Start menu indirip kullanacağım galiba format atmak istemiyorum oyunlar v.s olduğu için.

Ekli dosyalar

• 22.png
    22.png
    488.9 KB · Görüntüleme: 7
  • Adsız.png
    Adsız.png
    21 KB · Görüntüleme: 7

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Hocam bu yöntemleride denedim açılır gibi oluyor resimdeki gibi bomboş veya bazen şeyleri gelip gidiyor ama hep durmadan kendisini kapatıyor scannow falan yaptım yine olmadı. Start menu indirip kullanacağım galiba format atmak istemiyorum oyunlar v.s olduğu için.
neyden kaynaklı acaba yotubda bile yoksa tek çözüm bence format

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri