Windows Defender arayüzü bomboş.

FauS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Windows Defenderimin arayüzü şuanda bomboş. (Screenshot: ) Eset, Kaspersky, vb. antivirüslerle tarama yaptırdım ve virüs olmadığını düşünüyorum. Bu işleri pek anlamıyorum yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Hocam bu durumla alakalı Microsoft'un bir çözüm önerisi var; 

Windows Defender’ı etkinleştirme

1. Başlangıç’ta Denetim Masası’nı açın.
  2. Yönetim Araçları > düzenleme grup ilkesi' ni açın. Bu, Yerel Grup İlkesi Düzenleyicisi’ni yeni bir pencerede açar.
  3. Bilgisayar yapılandırması > Yönetim Şablonları > Windows bileşenleri > Windows Defender virüsten koruma' yı açın. Windows Defender Antivirüs’ü kapatma ayarı, diğer ayar klasörlerinin altındadır.
  4. Windows Defender Antivirüs’ü kapatma’yı açın ve Devre dışı veya Yapılandırılmamış olarak ayarlı olduğundan emin olun.

KS

FauS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yerel Grup İlkesi Düzenliyicisinde Windows Defender Virüsten Koruma yok. Sadece Windows Güvenliği, Windows Defender Smartscreen var. O ikisindede söylediğiniz Windows Defender Antivirüsü Kapatma diye bir seçenek yok. Yeni bir iso dosyasıyla dism komutlarını denedim ama işe yaramadı hocam sizide yoruyorum kusura bakmayın.

poseydon kaza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ben bi dönem windows defender kullandım hiçbir şekilde işe yaramadı ve bilgisayara format attım anca kendine geldi.sonra antivirüs arakştırması yapmaya başladım ve bittdefender buldum yaklaşık 1 yıldır bitdefender kullanıyorum çok memnunum bence sende bi bakmalısın ben internet secirty kullanıyorm antiviüs plas alma en iyisi internet securty

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Şuan 180 Gün yani 6 ay premium sürüm hediyesi var denenebilir. Benimde önerdiğim antivisüs yazılımlarından birisi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri