Windows Etkinleştirme

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
Merhabalar;
Ucuz fiyata retail key aldım ve key kullanılmış diyor belli ki çoğu kişiye aynı keyi satmışlar attıkları mesajda telefonla etkinleştirme yapılmalı diyor ve TR yi seçip 7×9 haneli kodu istiyorlar. İnternette bu kodun anakartın kodu olduğunu duydum. Kodu vermeli miyim ayrıca bu yöntem güvenilir midir?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Merhabalar;
Ucuz fiyata retail key aldım ve key kullanılmış diyor belli ki çoğu kişiye aynı keyi satmışlar attıkları mesajda telefonla etkinleştirme yapılmalı diyor ve TR yi seçip 7×9 haneli kodu istiyorlar. İnternette bu kodun anakartın kodu olduğunu duydum. Kodu vermeli miyim ayrıca bu yöntem güvenilir midir?
Aldığınız yer neresiydi? Arkadaşımda bir yerde alınca sorun çıkmıştı telefonla yapılması için yönlendirmişlerdi. Biraz uğraştıktan sonra halletmişti, sonrasında sorun yaşamadı. Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Anakarta key gömmek için olabilir. Kendi yapan varsa daha açıklayıcı bilgi verebilir.

KS

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
Aldığınız yer neresiydi? Arkadaşımda bir yerde alınca sorun çıkmıştı telefonla yapılması için yönlendirmişlerdi. Biraz uğraştıktan sonra halletmişti, sonrasında sorun yaşamadı. Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Anakarta key gömmek için olabilir. Kendi yapan varsa daha açıklayıcı bilgi verebilir.
Softklik ten almıştım. En ucuz yer orasıydı diye hatırlıyorum.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Softklik ten almıştım. En ucuz yer orasıydı diye hatırlıyorum.
Çok takip ettiğim bir şey değil ama yine de tanıdık gelmedi. Hocam öncelikle size verdii key google ile aratın yaygın verilen kısa sürede patlayan key mi onu kontrol edin. Öylesyse adamlara itiraz edip sizi boşa yordukları için şikayetinizi uygun şekilde dile getirirsiniz. Böylr bir durum yoksa ya para iadesi isteyin ama dijital ürün anahtarı olduğu için vermeleri zor. Başka anahtar belki verebilir yoksa da istediği bilgiyi vermek zorunda kalacaksınız gibi.

KS

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
Çok takip ettiğim bir şey değil ama yine de tanıdık gelmedi. Hocam öncelikle size verdii key google ile aratın yaygın verilen kısa sürede patlayan key mi onu kontrol edin. Öylesyse adamlara itiraz edip sizi boşa yordukları için şikayetinizi uygun şekilde dile getirirsiniz. Böylr bir durum yoksa ya para iadesi isteyin ama dijital ürün anahtarı olduğu için vermeleri zor. Başka anahtar belki verebilir yoksa da istediği bilgiyi vermek zorunda kalacaksınız gibi.
Kodu aldığım gibi chrome a yazdım sonuç bulunamadı dedi. 6 tl verdim çok bir şey değil zaten de, telefondan falan bahsedince direkt iade istedim kodu kullanıp kullanmadığınız belli olunca iade edilir veya edilmez dendi. Ayrıca Siteye kayıt olduğum şifreyi unuttum. Şifreyi unuttum diyorum gmail i giriyorum sıfırlama postası gönderildi diyor ama gelen bir şey yok. Sitenin çakma olma olasılığı da vae biraz. Gerçi whatsapp numaraları falanda var oradan ulaşmayı denemedim, orayı da deneyeyim.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Kodu aldığım gibi chrome a yazdım sonuç bulunamadı dedi. 6 tl verdim çok bir şey değil zaten de, telefondan falan bahsedince direkt iade istedim kodu kullanıp kullanmadığınız belli olunca iade edilir veya edilmez dendi. Ayrıca Siteye kayıt olduğum şifreyi unuttum. Şifreyi unuttum diyorum gmail i giriyorum sıfırlama postası gönderildi diyor ama gelen bir şey yok. Sitenin çakma olma olasılığı da vae biraz.
6 tl kod için çok düşük. Site çakmaysada adamlar epey vizyonsuzdur 6 tl için uğraştığa değmez. Siz de bu kadar az zararla kapattığınıza üzülmezsiniz.
Yine de Aktivasyon için uğraşın. Sadece şüpheli bir işlem yapmanızı isterlerse kontrol edip dikkatli olun.

KS

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
6 tl kod için çok düşük. Site çakmaysada adamlar epey vizyonsuzdur 6 tl için uğraştığa değmez. Siz de bu kadar az zararla kapattığınıza üzülmezsiniz.
Yine de Aktivasyon için uğraşın. Sadece şüpheli bir işlem yapmanızı isterlerse kontrol edip dikkatli olun.
6 tl önemli bir meblağ değil zaten de. Kafamı karıştıran şey telefonla etkinleştirme güvenilir mi değil mi? Güvenilirse yaparım değilse güvenilir bir yerden falan alırım.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
6 tl önemli bir meblağ değil zaten de. Kafamı karıştıran şey telefonla etkinleştirme güvenilir mi değil mi? Güvenilirse yaparım değilse güvenilir bir yerden falan alırım.
Dediğim gibi arkadaşım interneti kapattı telefonla yaptı işlemi sonrasında bir sorun olmadı. Şahsen kendim yapmadığım için ayrıntılı bilmiyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri