Windows gece ışığı uygulamaları

kirbylove

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Merhabalar,
Sadece akşamları kullanabileceğim gece ışığı uygulaması arıyorum windowsun kendi gece ışığı sorunlu oduğu için açamıyorum güvenilir virüs v.s olmayan bir uygulama önerirmisiniz. Ve "f.lux" diye bir uygulama indirdim millet bazıları virüslü bazıları yok efendim yıllardır kullanıyorum sorun yok diyor akşamları gözüm hassas olduğuna indirmek zorunda kaldım kendi sitesinden indirdim uygulama güzel ama indirdikten sonra bu haberleri duyunca telaşlandım kaldırdım şimdi kaspersky ile taratıyorum detaylı şekilde sorun v.s bulmadı diyor ama ben bütün tarama şekillerini falan baştan sona deniyorum işimi sağlama almak için. Sizin kullandığınız önereceğiniz uygulamaları bekliyorum cevaplarınız için teşekkürler.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
f.lux'ı birkaç yıl boyunca kullandım. Windows 10'a geçmemle beraber bıraktım. Güvenilir bir uygulama kullandığım süre boyunca herhangi bir sorun yaşamadım. Son hali bilgim dahilinde değil.

Alternatif olarak: iris, Sunset Screen veya CareUEyes

KS

kirbylove

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
f.lux'ı birkaç yıl boyunca kullandım. Windows 10'a geçmemle beraber bıraktım. Güvenilir bir uygulama kullandığım süre boyunca herhangi bir sorun yaşamadım. Son hali bilgim dahilinde değil.

Alternatif olarak: iris, Sunset Screen veya CareUEyes
Teşekkürler hocam galiba careUEyesi kullanacağım tam istediğim ayar onda var.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri