Windows güvenlik merkezi başlatılamıyor

Woozleey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Dün aniden bu hatayı aldım ekranda ve çözmek için youtubea girdim. Bunu açmanın bir yolu olan hizmetlere girip güvenlik merkezini başlatmayı denediğimde oradaki herhangi bir şeyi değiştiremediğimi gördüm ve 360 Total Security tam o sırada bir trojan bulduğunu söyledi. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Format dışında ne yapabilirim sizlerin yardımına ihtiyacım var.Son zamanlarda herhangi bir şey de yüklemedim yani trojen nereden bulaşmış olabilir ki?
Screenshot_2.png

Kaspersky ile full tarama yapıyorum ve şimdide birkaç adet trojen buldu fakat kaspersky yeterli olur mu bilmiyorum.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,
Sistemde yer edinmiş virüs vb türevlerini temizlemenin en sağlıklı yolu güvenli mod üzerinden bilgisayarı başlatarak derin / detaylı virüs taraması yapmaktadır.

KS

Woozleey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Selamlar,
Sistemde yer edinmiş virüs vb türevlerini temizlemenin en sağlıklı yolu güvenli mod üzerinden bilgisayarı başlatarak derin / detaylı virüs taraması yapmaktadır.
Onu nasıl yapacağım hakkında bir bilgim yok.

Edit:Evet biraz araştırdım ve insanların sonucun pek değişmediğini söylediklerini gördüm.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Güvenli Mod ile Başlatma işlemleri için aşağıda ki link üzerinden detaylı inceleyebilir veya paylaştığım resimlerden de devam edebilirsiniz.

-

Ekli dosyalar

• Windows10.png
    Windows10.png
    485.4 KB · Görüntüleme: 7
  • Windows11.png
    Windows11.png
    486.7 KB · Görüntüleme: 7

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri