Windows Pro Keyler nedir ?

Furkan Can Koçoğlu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
kWGWW7.png

Bu Keyler Ne İşe Yarıyor 

Freedos Sistemine windows 10 deneme sürümü kurup bu keyi girince orjinal mi oluyor ?

Bilgisi olan varsa .. yada videolu anlatım felan.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Hocam kinguinde 130 TL bu key ilk olarak hangi sürüm istersen kuruyorsun sonra ayarlardan full orjinalini aktiflestiriyorsun bu keyle

KS

Furkan Can Koçoğlu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kaan Akgül' Alıntı:
Hocam kinguinde 130 TL bu key ilk olarak hangi sürüm istersen kuruyorsun sonra ayarlardan full orjinalini aktiflestiriyorsun bu keyle

yani daha iyi dimi daha ucuz kârdamıyım kanka ::D ?

biide şimdi yeni pc topladım gittim pc ciye windows 10 kurdurdum 30 50 tl ye sonra bu kodu girip orjimi yapıyorum

yeni pc toplicam da vatan 500 600 tl *** gidim mahalle pc sine kurdurim 30 50 tl ye windows 10 sonra bu kodu girip orjimi ypaayım kanka biraz daha acıklama yaparsan :D

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Hocamızın da dediği gibi pc değişiminde kullanamazsınız bu keyi tek bir PC ye girebilirsiniz çünkü sanırım anakart la uyumlu hale geliyor format atarsan sorun olmaz büyük ihtimalle keyi girersen orjinal olur yeniden

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Furkan Can Koçoğlu' Alıntı:
kWGWW7.png

Bu Keyler Ne İşe Yarıyor 

Freedos Sistemine windows 10 deneme sürümü kurup bu keyi girince orjinal mi oluyor ?

Bilgisi olan varsa .. yada videolu anlatım felan.

Yazarlarımızdan birisi Microsoft da elçi ben sizin almak istediğiniz ürünü sordum kesinlikle bunlar keyleri Microsoft dan almıyor çoğunlukla çalıntı oluyor ve size gönderilen key satıcıda da bulunduğundan keyi kırma veya başka birine satma daha kötüsü hack lenme durumlarına kadar gidebilirmiş ve keyinizi başka biri daha kullanırsa key e bağlı olan Windows iptal edileceğini söyledi. Alıp almamak sizin elinizde. Evet aldığınız taktirde kesin gidecek diye bir şey yok fakat söylediğim ihtimaller ömür boyu geçerli.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri