Wqhd Monitör Tavsiyesi

leonyxan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Selamlar,

İş ve oyun için kullanacağım bir monitör bakıyorum. Şu an elimde Asus TUF Gaming (VG249Q1RE) var. Kullandığım editörleri ekrana sığdırmak için geniş ekranlı bir model almaya karar verdim ve aklımda bu iki monitör var;

Gigabyte G34WQC vs Gamepower WQ35

Forumlarda gördüğüm kadarı ile çoğu kişi gamepower tavsiye etmiyor ama arada 3k fiyat farkı ve daha yüksek refresh rate de var.
Burada hangisi ile ilerlemeliyim? Bunların dışında tavsiye ettiğiniz bir monitör var mı?

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
783
Gigabyte almanı öneririm. Bütçe artmıyorsa daha iyi bir seçenek yok zaten.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,511
Selamlar,

İş ve oyun için kullanacağım bir monitör bakıyorum. Şu an elimde Asus TUF Gaming (VG249Q1RE) var. Kullandığım editörleri ekrana sığdırmak için geniş ekranlı bir model almaya karar verdim ve aklımda bu iki monitör var;

Gigabyte G34WQC vs Gamepower WQ35

Forumlarda gördüğüm kadarı ile çoğu kişi gamepower tavsiye etmiyor ama arada 3k fiyat farkı ve daha yüksek refresh rate de var.
Burada hangisi ile ilerlemeliyim? Bunların dışında tavsiye ettiğiniz bir monitör var mı?
Bütçe nedir?

Bu olabilir gibi

KS

leonyxan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Gigabyte almanı öneririm. Bütçe artmıyorsa daha iyi bir seçenek yok zaten.
Ben de gigabyte'a yöneliyorum ama değmeyecekse 3k da vermek istemiyorum.

Bütçe nedir?

Bu olabilir gibi
Maddi durumum var önerilere açığım ama 15k üzerine çok çıkmak istemiyorum. Bu monitör 4 ms 75 Hz, şu an kullandığım 16/9 ama 165 hz. 1 ms 120 Hz altına bakmıyorum :D

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
783

Maddi durumum var önerilere açığım ama 15k üzerine çok çıkmak istemiyorum. Bu monitör 4 ms 75 Hz, şu an kullandığım 16/9 ama 165 hz. 1 ms 120 Hz altına bakmıyorum :D
Değer, gamepower sıkıntı çıkarır size bir sürü. Ayrıca Va panel yani ghosting, Black smearing gibi sorunları yaşarsınız.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,511

Ha ben büyüğe baktım sadece O zaman gigabyte daha mantikli

KS

leonyxan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Değer, gamepower sıkıntı çıkarır size bir sürü. Ayrıca Va panel yani ghosting, Black smearing gibi sorunları yaşarsınız.

Ha ben büyüğe baktım sadece O zaman gigabyte daha mantikli

Tamamdır hocam, çok teşekkürler ikinize de.

Konu açık kalsın, farklı bir fikri ve/veya önerisi olan varsa yazabilir.
Aksi taktirde bu akşam sipariş veriyor olurum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri