Wraith Studio Güvenilir Mi

burakrocky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Selamlar,intagramda gezerken reklamını gördüm girdim fakat bilmediğim bir marka güvenilir mi, yani dolandırıcı falan mı markayı tanımıyorum hiç.Birde bu klavyenin kalitesi nasıl fps oyunları oynarım genelde fiyatıda iyi gibi geldi bana,malzeme kalietsi nasıl boş bi klavye gibi hissetirmesin
IMG_2586.png

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
Selamlar,intagramda gezerken reklamını gördüm girdim fakat bilmediğim bir marka güvenilir mi, yani dolandırıcı falan mı markayı tanımıyorum hiç.Birde bu klavyenin kalitesi nasıl fps oyunları oynarım genelde fiyatıda iyi gibi geldi bana,malzeme kalietsi nasıl boş bi klavye gibi hissetirmesin
Ekli dosyayı görüntüle 33203
Site güvenilir de
Onun yerini şunu alabilirsin gibi @Greewe_Greew daha iyi bilir

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
Ya bende trendyolda falan satılan T60 klavye var beyaz renkli birbirlerine cok benziyor , benim attığımı cok beğendim ben tasarım acısından
Anladım. Attığım modelde manyetik switch var. Greewe gelirse o yorum yapsın attığına

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
Ekli dosyayı görüntüle 33203
Aşırı güvenilir, eğer amacınız hard şekilde oyun oynamak değilse yani rekabetçi oyunlar, sizin attığınz daha size uygun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri