X264'mü AMD Encoder Mı ?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
Merhabalar Hocam Ben Yayın Yapıyorum da Yayın Yaparken X264 Mü Kullanmak Daha İyi Yoksa AMD Mi Yan İşlemciden Mi Kullanmak Daha İyi Yoqsa Graffic Kartından Mı 

Bilgisayarım :=: 

İntel Core İ5 2500 
4x2Gb :=: 8Gb 1333Mhz
500Gb HDD 
Huananzhi AMD RX550 4Gb

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Deneyip aradaki farkı görebilirsiniz ancak X264 CPU odaklı bir kodlamayken AMD Encoder GPU odaklı bir kodlayıcı. Yani yayın yaparken hangisine ekstra yük bindirmek isterseniz onu seçin. CPU boşta ise X264 seçin GPU boştaysa AMD Encoder seçin.

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
tmm hocam

hocam Bu konu İle Alakasız Fakat forumda Bilgi Kirliliği Olmasın Diye  Buraya yazmayı kabul gördüğüm (Kendimce) bir konu var 
hocam şimdi benim bir klasörüm var fakat bulunduğu konumda olmadığını idia ediyor ve doğrulamamı istiyor üzerinden işlem yapabilmem için içindekileri sildim boş klasör fakat klasörü silemiyorum yada isim değiştiremiyorum hiçbir işlem yapamıyorum CC Kurmadan Silinebilirmi Yöntemi Nedir Hocam Ben Başaramadım Bir Türlü Kamusal Mizahın Kargo Paradoxu gibi bişey var yani ortada hocam 
Kolay Gelsin İyi Çalışmalar Hocam

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
  • Önce klasörün içine girin ve yukarıdaki uzun adres çubuğuna bir defa tıklayın. Tıkladıktan sonra adresi kopyalayın.
  • Daha sonra CMD yani komut istemini yönetici olarak başlatın.
  • Açılan pencerede önce taskkill /f /im explorer.exe yazın ve ENTER tuşuna basın. Masaüstünüz gidecek korkmayın!
  • Daha sonra açılan pencereye eğer klasörün içi boş ise rmdir "Kopyaladığınız adresi yazın" bu komutu yazın ve ENTER tuşuna basın. NOT "" işaretleri kalacak sadece içeriye kopyaladığınız adresi yazacaksınız!
  • Eğer klasör boş değil uyarısı alırsanız o zaman aynı kodu şu şekilde yazın, rmdir /Q /S "Kopyaladığınız adresi yazın" ve ENTER tuşuna basın.
  • İşlemler başarılı olursa explorer.exe yazın ve ENTER tuşuna basın. Masaüstü geri gelecek.

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
Hocam dediklerinizi yaptıktan sonra SUCCESS : The process "explorer.exe" with PİD 4496 has been terminated. Geldi

Klasör falan gelmesi Hocam

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
Ben daha anlis anlamışım hocam kusura bakmayın

Uyarı almadım da Explorer yazdıktan sonra tekrar bir klasör açılacak gibisinden anlamışımtim hocam ben kusura bakmayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri