Xbox Game Pass Aldığımızda Platformda Olan Tüm Oyunları Veriyor Mu ?

crocx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Game pass alamak istiyorum ama aldığımda sadece bu ay çıkan oyunları fln mı alabiliyorum yoksa eski yayınlanan oyunlarıda alabiliyor muyum ?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Game pass kütüphanesinde aktif olan tüm oyunlar. Kendine ait şirketlerin tüm serileri sabittir ve diğer firmalara ait, aylık oyun eklenir ve çıkar.

KS

crocx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Game pass kütüphanesinde aktif olan tüm oyunlar. Kendine ait şirketlerin tüm serileri sabittir ve diğer firmalara ait, aylık oyun eklenir ve çıkar.
peki diyelim forza 5 i aldım bu benim envanterimde kalıyor mu yoksa üyelik bitince oda bitiyor mu?

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
Ayrıca 2 platform içinde alabilirsin pc+konsol sadece konsol yada sadece pc gibi ve içerisinde xbox series x/s ve xbox one oyunları mevcut kütüphanede olan tüm oyunlara erişim güncel olarak oyun ekleniyor ve çıkarılıyor çıkarılma tarihleri vs gibi şeylerde söyleniyor ayrıca baya bir güncel oyun listesine sahip kullanıyorum çok hesaplı memnunum

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Oyunu satın almazsan sadece game pass ile indirirsen, abonelik sürecinde kiralamışsın gibi düşün. Üyelik bitince açılmaz.

mehmet alinin mee si

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
72
Game pass bunyesindeki hepsi
Oyun almiyorsun kiraliyorsun gibi dusun aboneligin oldugu surece oynarsin

KS

crocx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Game pass bunyesindeki hepsi
Oyun almiyorsun kiraliyorsun gibi dusun aboneligin oldugu surece oynarsin
Oyunu satın almazsan sadece game pass ile indirirsen, abonelik sürecinde kiralamışsın gibi düşün. Üyelik bitince açılmaz.
Ayrıca 2 platform içinde alabilirsin pc+konsol sadece konsol yada sadece pc gibi ve içerisinde xbox series x/s ve xbox one oyunları mevcut kütüphanede olan tüm oyunlara erişim güncel olarak oyun ekleniyor ve çıkarılıyor çıkarılma tarihleri vs gibi şeylerde söyleniyor ayrıca baya bir güncel oyun listesine sahip kullanıyorum çok hesaplı memnunum
Sağolun hayırlı geceler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri