Xbox Game Pass Üyelik Iptali ?

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Günaydın öncelikle hayrlı ramazanlar herkese geçen ayın 23 ünde game pass almıştım normal kredi kartım ile otomatikman kartımı kaydetmiş ve bu sabah gelen mesaj ile fark ettim ki oto bir şekilde üyelik alınmış bende bir daha kullanmayacağım için kartı kaldırmak istiyorum ki önümüzdeki ay bari kesmesin diye ama kartı kaldırmak için bir kart girmek zorunluymuş yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-23-12-10-36-532_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-03-23-12-10-36-532_com.android.chrome.jpg
    303.7 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20230323_121257.jpg
    IMG_20230323_121257.jpg
    116 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_2023-03-23-11-35-52-439_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-03-23-11-35-52-439_com.android.chrome.jpg
    448.1 KB · Görüntüleme: 11

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
Günaydın öncelikle hayrlı ramazanlar herkese geçen ayın 23 ünde game pass almıştım normal kredi kartım ile otomatikman kartımı kaydetmiş ve bu sabah gelen mesaj ile fark ettim ki oto bir şekilde üyelik alınmış bende bir daha kullanmayacağım için kartı kaldırmak istiyorum ki önümüzdeki ay bari kesmesin diye ama kartı kaldırmak için bir kart girmek zorunluymuş yardımcı olur musunuz?
GamePas(Xbox) Uygulamasında Ayarlar Sekmesinden Kaldırabilirsiniz diye Biliyorum, Microsoft'un Sitesine atiyor

LanceVanceDance

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
181
Bir sonraki ay yine oto keser bence
Aboneliği iptal edersen kesmez, niye kessin.
Bugün ödediğin ücretin iadesini de alabilirsin. Müşteri hizmetlerine bağlanıp üyeliğinin henüz yeni başladığını, iptal ve ücret iadesi istediğini söyle. Aynısı başıma gelmişti iade almıştım. Kartı da kaldırabilir onlar.

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Aboneliği iptal edersen kesmez, niye kessin.
Bugün ödediğin ücretin iadesini de alabilirsin. Müşteri hizmetlerine bağlanıp üyeliğinin henüz yeni başladığını, iptal ve ücret iadesi istediğini söyle. Aynısı başıma gelmişti iade almıştım. Kartı da kaldırabilir onlar.
Teşekkür ederim hocam yaptım geri ödeme de oldu sağolun

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Aboneliği yönet kısmında yinelenen aboneliği kapat seçeneği oluyor.
xbox abonelik.jpg

Alttaki ödeme geçmişi yazan yerde yinelenen ödemeyi kapat seçeneği vardı. Kapatınca alttaki kapatma sekmesi kalkıyor ve yukarıda işaretlediğim yinelenen ödemeyi aç şeklinde görünüyor. Bunu ayarlayınca otomatik her ay ödeme kesmiyor (benim abonelik 3 yıllık olduğu için kapatmasaydım abonelik bitiminde otomatik yenileme yapacaktı).

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Aboneliği yönet kısmında yinelenen aboneliği kapat seçeneği oluyor.
Ekli dosyayı görüntüle 17900
Alttaki ödeme geçmişi yazan yerde yinelenen ödemeyi kapat seçeneği vardı. Kapatınca alttaki kapatma sekmesi kalkıyor ve yukarıda işaretlediğim yinelenen ödemeyi aç şeklinde görünüyor. Bunu ayarlayınca otomatik her ay ödeme kesmiyor (benim abonelik 3 yıllık olduğu için kapatmasaydım abonelik bitiminde otomatik yenileme yapacaktı).
Yaptım teşekkür ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri