Xbox PC Uygulaması Ön Yükleme Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nachi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Oyun yüklendikten sonra böyle bir hatayla karşılaştım;
XBOX SE 5 PC.png

Oyunu çıkmadan yükleme yapabiliyordum ben de yükledim çıkmasına 4 gün var ancak yükleme hatası aldım bitişte.

KS

Nachi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Mesela şuan yer kaplıyor ancak dosya gözükmüyor. Acaba çıkınca mı düzelir?

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,743
Microsoft Store uygulamasını açın. Açtıktan hemen sonra ekranın sol altından Kitaplık bölümüne giriş yapın. Kitaplık bölümüne giriş yaptıktan sonra Sağ üstte bulunan Güncelleştirmeleri Al butonuna tıklayın. Bu işlem sıfırlama sonrası güncellemelerle uğraşmanızı engelleyecek. Bu işlemin ardından Uygulamalar kısmına giriş yapın. Uygulamalar kısmına giriş yaptıktan sonra, Uygulamalar ve Özellikleri kısmına giriş yapın.

Uygulamalar ve Özellikleri kısmında, Microsoft Store’u bularak sağ üstte bulunan üç noktaya tıklayın.

Microsoft Yazılımları ve Ürünleri Hakkında Bilgiler

Bu işlemin ardından Gelişmiş Özellikler diyelim.

Microsoft Store Sıfırlama İşlemi
İşlemin ardından, Sıfırla butonuna tıklayalım. Sizden bu işlemin ardından bir onay isteyecek. Bu onayı da vererek işlemi tamamlayabilirsiniz.

KS

Nachi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Microsoft Store uygulamasını açın. Açtıktan hemen sonra ekranın sol altından Kitaplık bölümüne giriş yapın. Kitaplık bölümüne giriş yaptıktan sonra Sağ üstte bulunan Güncelleştirmeleri Al butonuna tıklayın. Bu işlem sıfırlama sonrası güncellemelerle uğraşmanızı engelleyecek. Bu işlemin ardından Uygulamalar kısmına giriş yapın. Uygulamalar kısmına giriş yaptıktan sonra, Uygulamalar ve Özellikleri kısmına giriş yapın.

Uygulamalar ve Özellikleri kısmında, Microsoft Store’u bularak sağ üstte bulunan üç noktaya tıklayın.

Microsoft Yazılımları ve Ürünleri Hakkında Bilgiler

Bu işlemin ardından Gelişmiş Özellikler diyelim.

İşlemin ardından, Sıfırla butonuna tıklayalım. Sizden bu işlemin ardından bir onay isteyecek. Bu onayı da vererek işlemi tamamlayabilirsiniz.
Teşekkürler.
1653216648656.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri