Yardım Xbox Series S Almak Mantıklı Mı

JexaL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar Xbox Series s almayı düşünüyorum 2.el temiz bu konsola yeni güncel oyunlar felan çıkıyor mu bilginiz varmı ps5 ve Series x çıkan oyunlar Series s çıkıyor mu

sadece1eren

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Arkadaşlar Xbox Series s almayı düşünüyorum 2.el temiz bu konsola yeni güncel oyunlar felan çıkıyor mu bilginiz varmı ps5 ve Series x çıkan oyunlar Series s çıkıyor mu
şuan kullanıyorum ve gayet memnunum ve uzun süre destek gelmeye devam edecek gta 6 bile destek alacak siz düşünün. bütçeniz belli bir rakamda sıkışıyorsa kesinlikle kötü bir konsol değil.

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Pc varsa ps5 pc yok ise xbox series s x e çıkan s e de çıkıyor.

KS

JexaL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
şuan kullanıyorum ve gayet memnunum ve uzun süre destek gelmeye devam edecek gta 6 bile destek alacak siz düşünün. bütçeniz belli bir rakamda sıkışıyorsa kesinlikle kötü bir konsol değil.
Yeni güncel oyunlar çıkıyor yani bu konsola da performansı nasıl peki

KS

JexaL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
kendim kullandığım için yalan söyleyemeyeceğim tek sıkıntısı az depolama. birkaç aaa oyun ve indie oyunlar ile doluyor ama hafıza arttırıcılara bakabilirsiniz.
Normal m2 ssd eklenmiyor diye biliyorum ona ps5 gibi özel bir şey varmış onlarda pahalı galiba

KS

JexaL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
1tb sürümünü alabilirsin
Pahalı onlar ya birde başka forumlar da da konu açtım bunun hakkında şey dediler xbox 2.el de pek tutulmuyor satmak zor oluyor dediler Series s yerine PS4 Pro al dediler bir yandanda mantıklı geldi sence mantıklı mı ps özel oyunlarını oynamadıysan birde tavsiye ederim ederim +700den fazla güzel oyunları var dediler ps kütüphanesinde

sadece1eren

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Pahalı onlar ya birde başka forumlar da da konu açtım bunun hakkında şey dediler xbox 2.el de pek tutulmuyor satmak zor oluyor dediler Series s yerine PS4 Pro al dediler bir yandanda mantıklı geldi sence mantıklı mı ps özel oyunlarını oynamadıysan birde tavsiye ederim ederim +700den fazla güzel oyunları var dediler ps kütüphanesinde
ps4 yeni nesil değil sırf kolay satmak için o alınmaz. Madem satacaksın neden alıyorsun hem ? bide xbox game pass öyle az buz bir üyelikte değil içinde gayet güzel oyunlar var ama sana kalmış

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri