Xbox series x mi Ps5 mi hocalarım

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
Hangisini almak daha kullanışlı daha mantıklı yada daha avantajlı hocalarım yardımlarınızı bekliyorum :)

KS

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
Hocam nedenleriyle beraber bildiğin bilgileri aktarabilirsen sevinirim :)

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Hocam nedenleriyle beraber bildiğin bilgileri aktarabilirsen sevinirim :)
Bildiğim kadarıyla Xbox öne x ps5ten kağıt ğstünde daha güçlü SSD farkı var boyut olarak ve bence Xbox daha bütçe dostu ama param var ben habire oyun alırım sıkıntı yok dersen PS üyeliklerini alıcam dersen PS5.

KS

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
Bildiğim kadarıyla Xbox öne x ps5ten kağıt ğstünde daha güçlü SSD farkı var boyut olarak ve bence Xbox daha bütçe dostu ama param var ben habire oyun alırım sıkıntı yok dersen PS üyeliklerini alıcam dersen PS5.
Hocam zaten pc topluyorum oraya yeterince oyun gömücem hanımla birlikte xbox mı ps5 mi takılırız anlamında bakınıyorum o tv den konsol oyunları daha çok seviyor game pass özelliğinden istediğini oynasın bencede mantıklı gibi

furnout

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
hocam zaten bir pc alacaksanız ps5 bence daha iyi olur.Ps'ye özel olan oyunlarıda oynamış olursunuz

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Playstation Plus çıkmasa cihaz ve oyun maliyetleri olarak Xbox önerebilirdim ama PS Plus sonrası Türkiye için bence artık Playstation 5'e de bakılabilir.

Rekabetçi oyunlar oynamayacaksanız performansı sonuçlarını biraz kenara atıp oynamak istediğiniz konsol özel oyunlarına göre kendinizin karar vermesi daha doğru olur.
PS Özel oyunları artık bilgisayarlara gelse de son çıkan oyunları kaç yıl sonra bilgisayar platformuna gelecek orası henüz kesin değil.

Ben olsam PS 5 tercih ederdim çünkü oradaki oyunları daha çok seviyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri