Yardım Xdrive Koltuğu Kırışıklık Problemi

Greetings

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Selamlar, koltuğu alalı 1 hafta kadar oldu ama sanırım güneşi çok yediğinden sağ kısmında bir kırışıklık meydana geldi (belki aldığımda böyleydi, fark etmedim). Bu büyük bir sorun mudur? Yahut ilerle büyük bir soruna evrilecek kadar yayılabilir mi? Nasıl giderilir? Bilen var mı?

Ekli dosyalar

• IMG-20230326-WA0006.jpeg
    IMG-20230326-WA0006.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 4
  • IMG-20230326-WA0001.jpeg
    IMG-20230326-WA0001.jpeg
    682.8 KB · Görüntüleme: 4

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
Selamlar, koltuğu alalı 1 hafta kadar oldu ama sanırım güneşi çok yediğinden sağ kısmında bir kırışıklık meydana geldi (belki aldığımda böyleydi, fark etmedim). Bu büyük bir sorun mudur? Yahut ilerle büyük bir soruna evrilecek kadar yayılabilir mi? Nasıl giderilir? Bilen var mı?
Sorun değil ilerleyeceğini düşünmüyorum gitmez

KS

Greetings

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Sorun değil ilerleyeceğini düşünmüyorum gitmez
Üretim hatası değildir değil mi? Koltuğu sökmekle uğraşıp değişime göndermek istemiyorum açıkcası. Montajında aşırı zorlanmıştım. Tekrar demonte edip, sonra geri gelecek ürünü tekrar montelemek ile uğraşmak istemiyorum. Yani mecbur değilsem tabi. Mecbursak el mahkum yapacağız.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
Üretim hatası değildir değil mi? Koltuğu sökmekle uğraşıp değişime göndermek istemiyorum açıkcası. Montajında aşırı zorlanmıştım. Tekrar demonte edip, sonra geri gelecek ürünü tekrar montelemek ile uğraşmak istemiyorum. Yani mecbur değilsem tabi. Mecbursak el mahkum yapacağız.
Yok hocam o normaldede kullandıkça oluyor sorun olmaz bunu poşet gibi düşünün poşet dümdüz gelir ama içine eşya koydukça burusur ya onun gibi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri