Yardım Xdrive Toryum Vs Hawk V6

steffen61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Xdrive Toryum vs Hawk v6 hangisini önerirsinizi arkadaşlar daha farklı bu fiyatlarda önerilerede açığım en önemlisi benim için bel desteği

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Xdrive Toryum vs Hawk v6 hangisini önerirsinizi arkadaşlar daha farklı bu fiyatlarda önerilerede açığım en önemlisi benim için bel desteği
Bence hawk daha iyi. Xdrive biraz daha basit kaciyor sahsi dusuncem. Exvega Andromeda modeline de bakabilirsiniz. Xdrive yerine hawk ama

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
hawk. Hawk ALırsanız bel desteği ve kafa desteği sert onun dısında bence bir problemi yok

KS

steffen61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Bence hawk daha iyi. Xdrive biraz daha basit kaciyor sahsi dusuncem. Exvega Andromeda modeline de bakabilirsiniz. Xdrive yerine hawk ama
hangi açıdan daha iyi hawk açarmısınız exvega ya ön yargıda olabilir tabi ama güvenemedim

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
hangi açıdan daha iyi hawk açarmısınız exvega ya ön yargıda olabilir tabi ama güvenemedim
2022 mayistan beri exvega kullaniyorum hocam. Alma sebebim gorunusu daha guzel geldi kol dayama yerleri exvega da sunger hawkta plastik ve kumasi alcantara tarzinda cok hos

KS

steffen61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
2022 mayistan beri exvega kullaniyorum hocam. Alma sebebim gorunusu daha guzel geldi kol dayama yerleri exvega da sunger hawkta plastik ve kumasi alcantara tarzinda cok hos
Evet gördüm ama çok bilmediğim bir marka olduğu için belkide diğer markalarda oluşan sorunlarda geri dönüşleri iyi exvegada o tarz sorunlarda nasılfır güvenemiyorum açıkcası

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri