XFX mi Powercolor Red Devil mi?

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Arkadaşlar kendim sistem topluyorum normalde ASUS'tan vazgeçmezdim ama malum piyasadaki fiyat artışı yüzünden başka markalara yöneldim almak istediğim ekran kartı RX 6750 XT. Bu ekran kartında sadece iki marka çıkıyor karşıma (ASUS da var demeyin 6 bin TL oynuyor aralarında)

Sizce bu iki markadan hangisi daha iyi kullanan arkadaşlar varsa artılarını eksilerini yazabilirlerse sevinirim almak istediğim iki ekran kartınında linkini bırakıyorum yorumlarda düşüncelerinizi bekliyorum teşekkürler.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Powercolor için rma oranı daha yüksek diyorlar fakat ne kadar fark var bilmiyorum. Xfx tercih ederdim.

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Beni XFX zaten daha çok çekmişti kendine emin olmamakla beraber forumda sanki Powercolorı övmüştü o yüzden sizlere de sormak istedim

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Bire bir aynı performanstalar , powercolor daha uygun . Sizin yerinizde olsam powercolor seçerdim.
Bu konuda incehesap indirime gitti xfx alıcam hem daha uygun hem daha güzel gözüküyor benim gözümde ama şimdide saçma bir denkleme düştüm bunun ultrasi ile black arasında bir fark göremiyorum ama 200 TL fark var aralarında arasındaki ufak farkı epeyden baktım atıyorum çok ufak MHz farkları var bu indirim bitmeden alayım diyorum sizce hangisini alsam sol taraftaki black versiyonu 11.500 TL sağ taraftaki ultra versiyonu 11.300 TL

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-05-17-16-57-02-803_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-17-16-57-02-803_com.android.chrome.jpg
    328.6 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Bu konuda incehesap indirime gitti xfx alıcam hem daha uygun hem daha güzel gözüküyor benim gözümde ama şimdide saçma bir denkleme düştüm bunun ultrasi ile black arasında bir fark göremiyorum ama 200 TL fark var aralarında arasındaki ufak farkı epeyden baktım atıyorum çok ufak MHz farkları var bu indirim bitmeden alayım diyorum sizce hangisini alsam sol taraftaki black versiyonu 11.500 TL sağ taraftaki ultra versiyonu 11.300 TL
Ultranın soğutma performansı daha iyi , ultra tercih etmelisin 3 model arasından.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri