Xiaomi IMILAB Fhd Webcam İncelemesi

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Merhabalar,

Teknik özellikler
30 fps
110 derece görüş açısı
FHD
2 megagöksel :)
ve dahili olarak berbat olsa da mikrofon barındırıyor.
Detaylar , loş ışık , aydınlık ışık ve 0 ışık testi için ve 30 fps i gerçekten verip vermediğini görmek için videoya göz gezdirebilirsiniz.
Eğer okul vb amaçla F/P bir kamera arayışında olan ve bu kamerayı yabancı forumlarda övgüyle bahsedildiği için almak isteyen olursa incelememi izlemeden almasını tavsiye etmem .
Kanal linkini bırakıyorum ;
NOT: Geçtiğimiz aylarda 250 lira civarına satın almış olduğum ürün şu anda 450 TL ve bu(450) fiyata göre bir değerlendirme yaptığımı belirteyim.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Elinize sağlık. Normal bilgisayar için bilmiyorum ama bende laptop var , şahsen ben gidip 450tl böyle bir şeye vermem.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Elinize sağlık, yani fiyata göre normal duruyo da tercih edilir mi emin olamadim :D

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
Ben 35 dakika olmuştu siz atalı izledim. Video’da fiyat ile ilgili kısa geçişlerle “ akakçede şuan şu kadar ben şu kadara aldım” bölümünü beklerdim. Video başında daha güzel olur. Elinize sağlık.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Merhabalar,

Teknik özellikler
30 fps
110 derece görüş açısı
FHD
2 megagöksel :)
ve dahili olarak berbat olsa da mikrofon barındırıyor.
Detaylar , loş ışık , aydınlık ışık ve 0 ışık testi için ve 30 fps i gerçekten verip vermediğini görmek için videoya göz gezdirebilirsiniz.
Eğer okul vb amaçla F/P bir kamera arayışında olan ve bu kamerayı yabancı forumlarda övgüyle bahsedildiği için almak isteyen olursa incelememi izlemeden almasını tavsiye etmem .
Kanal linkini bırakıyorum ;
NOT: Geçtiğimiz aylarda 250 lira civarına satın almış olduğum ürün şu anda 450 TL ve bu(450) fiyata göre bir değerlendirme yaptığımı belirteyim.
hocam kanal adı atabilir misiniz ???

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Hocam bu kamera yayıncılar gibi ekranın bir köşesine küçük şekilde konulursa kalitesi çok fark edilmez herhalde videoyu izledim bana öyle geliyor.

KS

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Hocam bu kamera yayıncılar gibi ekranın bir köşesine küçük şekilde konulursa kalitesi çok fark edilmez herhalde videoyu izledim bana öyle geliyor.
Düşük ışıkta su götürmez bir pikselleşme ve FPS kaybı var , bilemedim bir deneyip yazayım senin için :)

KS

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Ben 35 dakika olmuştu siz atalı izledim. Video’da fiyat ile ilgili kısa geçişlerle “ akakçede şuan şu kadar ben şu kadara aldım” bölümünü beklerdim. Video başında daha güzel olur. Elinize sağlık.
Aslında birçok videomda onu yapıyorum , bu ürüne özel yapmadım çünkü videoda da bahsettiğim gibi bu paraların bu ürüne verilmesini istemem . Ama aklımda eyvallah dostum :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri