Xiaomi Redmi Note 12 Aod 10 Saniye Ayarı.

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Selamlar! Redmi Note 12 kullanıyorum fakat Always On Display yani her zaman açık ekran ayarının yalnızca 10 Saniye açık olması, sonra da kapanması çok sinirimi bozuyor. Bunun bir çözüm yolu var mıdır bunu tam anlamıyla "Her zaman açık" yapabilir miyiz? Yardımlarınızı bekliyor, iyi günler diliyorum!

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
kanka anladığım kadarıyla telefon kapanıyor 10 sn sonrasında, bunun için ayalarlardan ekrana girip ekranın kaç dk sonra uyku moduna geçeceğini belirleyebilirsin 1 saat 3 saat 30 dk gibi süreler var orada

KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
kanka anladığım kadarıyla telefon kapanıyor 10 sn sonrasında, bunun için ayalarlardan ekrana girip ekranın kaç dk sonra uyku moduna geçeceğini belirleyebilirsin 1 saat 3 saat 30 dk gibi süreler var orada
Always On Display (Her zaman açık ekran) dediğimiz bir şey var bizim. Saati, tarihi, bildirimleri ve buna benzer şeyleri göstermek için var. Telefon kapalıyken bile bir ekran yani, o 10 saniye sınırına takılıyor.

kihei

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
Selamlar! Redmi Note 12 kullanıyorum fakat Always On Display yani her zaman açık ekran ayarının yalnızca 10 Saniye açık olması, sonra da kapanması çok sinirimi bozuyor. Bunun bir çözüm yolu var mıdır bunu tam anlamıyla "Her zaman açık" yapabilir miyiz? Yardımlarınızı bekliyor, iyi günler diliyorum!
Bunun için bir ayar koymamışlarsa yapamazsın sanırım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri