Yardım Xpg M2 SSD Çöktü Sistem Vs Kurulamıyor

yusufcmsvr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Merhaba arkadaşlar forza horizon 4 indirmiştim oyun yüklendi açtım yükleme ekranında mavi ekran verdi windows daha açılmadı sistem kurmaya çalışıyorum biçimlendirmiyor veya biçimlendirsede sistem kurmama izin vermiyor hata veriyor

Ekli dosyalar

• IMG_20230225_214750.jpg
    IMG_20230225_214750.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 14
  • Adsız.png
    Adsız.png
    1.5 MB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20230226_023050.jpg
    IMG_20230226_023050.jpg
    3.6 MB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20230226_023109.jpg
    IMG_20230226_023109.jpg
    3.1 MB · Görüntüleme: 13

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Merhaba arkadaşlar forza horizon 4 indirmiştim oyun yüklendi açtım yükleme ekranında mavi ekran verdi windows daha açılmadı sistem kurmaya çalışıyorum biçimlendirmiyor veya biçimlendirsede sistem kurmama izin vermiyor hata veriyor
m2 ssd yüksek ihtimalle bozuldu baska bir sistemde deneyin calısırsa sorun anakart calısmazsa sorun ssd

ersan.gokdag

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
diskten okuma yapabiliyor musun?
(bu soruya cevap alabilir miyim alttaki açıklama ssd ile ilgili başıma gelenler)

bu cihazı kullanırken ssd kilitlenmişti
format kabul etmiyordu
linux mint gparted ve disk manager silemedi diski
biostan cıkamıyordum

live linux üstünden okul projelerimi alıp bir ay kadar kullanıp servise göndermiştim o zamanlar smsinfocomm firmasından biri arayıp 2 anakart 2 ssd denedik fayda etmedi iade alıcaz demişti(olayı bu kadar hatırlıyorum). toplam 40 gün sonra iadem elime geldi.

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
(bu soruya cevap alabilir miyim alttaki açıklama ssd ile ilgili başıma gelenler)

format kabul etmiyordu
biostan cıkamıyordum

live linux üstünden okul projelerimi alıp bir ay kadar kullanıp servise göndermiştim o zamanlar smsinfocomm firmasından biri arayıp 2 anakart 2 ssd denedik fayda etmedi iade alıcaz demişti(olayı bu kadar hatırlıyorum). toplam 40 gün sonra iadem elime geldi.
Bende aynısı oldu arızalı olarak kabul edildi sıfırı 7 günde verildi

KS

yusufcmsvr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Bende aynısı oldu arızalı olarak kabul edildi sıfırı 7 günde verildi

format kabul etmiyordu
biostan cıkamıyordum

disk kendini korumaya almış bende garantiye yolladım bakalım ne olacak beklemedeyim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri