Soru Xpg Valor Air Kasada Yer Alan Psu Güvenilir Mi?

remred11

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba, daha önce de sistem hakkında başka konularda başlık açmıştım, kasada yer alan PSU hakkında biraz endişelerim var. PSU değişmeli mi kalmalı mı ne yapmam lazım bilemedim. Öncelikle aldığım hazır sistem linki:

Özelleştirmeleri 5600x ve asus prime b550m-a/csm ve 1tb ssd. 3070 var sistemde. Ayrıca Cooler master masterliquid ml240l takılacak.

Kasada bulunan 600w xpg probe PSU herhangi bir forumda yok, herhangi bir videosu yok, adı sanı yok yani. Biraz bakınınca Mısırda sistem satan teknoloji sitelerinde kasalarda olduğunu gördüm. Bir de yabancı dilde 500w olanını gördüm (sanırım İspanyolca). Alta ürünün Çinceden çevirilmiş açıklamlarını ekledim.

PSU'nun plug load solutionsda listelendiği değerleri:

aaaaa.JPG

Farklı ülkelerde kasaların içerisinde satılan ürünler:

PSU için not olarak şöyle bi açıklama var satan sitelerde yazanı anlamadım, anlayan bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.

Açıklama:
*Single Rail +12V design delivers 46A *Premium 100% Japanese Capacitors with 105c tolerance *ATX 24pin Connector x 1 *EPS Connector x 1 *SATA Connector x 5 + Molex Connector x2 *PCI-E Connector (6+2pin) x 2 *12cm sleeve bearing fan *OVP/OPP/SCP/UVP/OTP

Biraz uzun oldu okuyan cevaplayan herkese teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Datasheet_XPG_PROBE_PSU türkçe.pdf
    525.7 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri