Xprime ve hawk koltuk modelleri

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocalarım tekrardan merhaba, bu sefer kendim bir koltuk arayışına girdim. 2500-2600 gibi bir bütçem var ve iki marka arasında kaldım.
Xprime ve hawk. Xprime uzun vadede inceleme videolarında biraz önyargı oluştu açıkçası ama bu sorunlar üründen mi kullanıcıdan mı kaynaklı bilmek zor oluyor.
Xprime cool,king fabric modellerini kullanan var mı uzun süre bunu merak ediyorum. Yoksa şayet hawk fab indirimi bekleyeceğim şuan yaklaşık 3 k belki 2.500 indirirler tekrardan.
Kriterlerim kumaş olsun, sağlam olsun uzun yıllar götürsün. Xprime sorun olabilir derseniz hawk bekleyeceğim el mecbur

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Hocalarım tekrardan merhaba, bu sefer kendim bir koltuk arayışına girdim. 2500-2600 gibi bir bütçem var ve iki marka arasında kaldım.
Xprime ve hawk. Xprime uzun vadede inceleme videolarında biraz önyargı oluştu açıkçası ama bu sorunlar üründen mi kullanıcıdan mı kaynaklı bilmek zor oluyor.
Xprime cool,king fabric modellerini kullanan var mı uzun süre bunu merak ediyorum. Yoksa şayet hawk fab indirimi bekleyeceğim şuan yaklaşık 3 k belki 2.500 indirirler tekrardan.
Kriterlerim kumaş olsun, sağlam olsun uzun yıllar götürsün. Xprime sorun olabilir derseniz hawk bekleyeceğim el mecbur
@KafadanKontak hawk kullanıyor. Beğendiğini biliyorum olumsuz bir yorumunu görmedim koltuk hakkında. Genel olarak kaliteli bir marka zaten üzmez

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Zio gaming Fabric modeline de bakabilirsiniz kullanıyorum memnunum özelleştirmesi de mevcut fiyatı tam olarak bütçenize uygun mu bilemiyorum.
2500-2600 gibi bir boşluk var hocam kartta hawk taksitle 3050 bulmasa onu söyleyecektim, maalesef şuan sadece xprime uyuyor hawk indirimi beklemekten başka çarem kalmadı sanırım

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Oo hocam sanırım odayı upgrade ediyorsun , , hayırlı olsun.

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Oo hocam sanırım odayı upgrade ediyorsun , , hayırlı olsun.
Sağolasın hocam 40 cm masa genişliği vardı kör olacağım diye onu hallettim, işten çıkma düşüncem vardı ertelenince koltuğa kaşınıyorum lakin hawkın fiyatı üzdü açıkçası

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Sağolasın hocam 40 cm masa genişliği vardı kör olacağım diye onu hallettim, işten çıkma düşüncem vardı ertelenince koltuğa kaşınıyorum lakin hawkın fiyatı üzdü açıkçası

hawk biraz tuzlu ever , bende 2-3 ay araştırmıştım. Bu ikisi dışında güzel markalar vardı.

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
hawk biraz tuzlu ever , bende 2-3 ay araştırmıştım. Bu ikisi dışında güzel markalar vardı.
Olumlu uzun vade yorumu bulamıyorum hocam, 3 k yı geçince çeşit artıyor ama şuan için 3 k ya en uygun model hawk sanırım, 2 ay kullanımda her koltuk güzel gelir diyerek ince eledim biraz

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,
İki marka koltuğu yakından bizzat temas ederek inceleme fırsatı buldum. Modellerini tam olarak hatırlamıyorum ama xdrive üst deri alt kısmı kumaş olan ile hawk marka gri tonunda kumaş olanı en hoşuma giden ve kullanım açısından rahatlık hissi veren ürünlerdi. xDrive'nın üst kısmının deri olması belki biraz sorun yaratabilir ama konfor olarak gayet güzel. @Çağdaş Işık hocam'la fuarda buluşamadık ama stand'da görmüşsünüzdür diye düşünüyorum bu iki ürünü. Ben almak isteseydim eğer çok acilse xdrive aciliyeti yoksa Hawk gri.

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Selamlar,
İki marka koltuğu yakından bizzat temas ederek inceleme fırsatı buldum. Modellerini tam olarak hatırlamıyorum ama xdrive üst deri alt kısmı kumaş olan ile hawk marka gri tonunda kumaş olanı en hoşuma giden ve kullanım açısından rahatlık hissi veren ürünlerdi. xDrive'nın üst kısmının deri olması belki biraz sorun yaratabilir ama konfor olarak gayet güzel. @Çağdaş Işık hocam'la fuarda buluşamadık ama stand'da görmüşsünüzdür diye düşünüyorum bu iki ürünü. Ben almak isteseydim eğer çok acilse xdrive aciliyeti yoksa Hawk gri.
Hocam xdrive ile xprime farklı markalar değil mi ben mi yanlış biliyorum, fab serisine benzer olarak gördüğüm xprime cool modeli var. Muhtemelen bugün sipariş vereceğim ama herkes hawkdan yana farkı(400 lira yaklaşık )hakeder derseniz bir şekilde kartı patlatacağım, indirim beklerken zam yerse üzülürüm

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Evet doğru söylüyorsunuz farklı markalar. Benim aklımda xDrive olarak kaldı incelediğim koltuk. İki marka birbirine çok benziyor. Görsellerden bulmaya çalışıp tekrardan yazacağım.

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Evet doğru söylüyorsunuz farklı markalar. Benim aklımda xDrive olarak kaldı incelediğim koltuk. İki marka birbirine çok benziyor. Görsellerden bulmaya çalışıp tekrardan yazacağım.
Xdrive bakmadım genel olarak beni aşıyor hocam, uzun vadeli xprime müşterisi de bulamadım (incelemelerde hep olumsuz yorumlar okudum) büyük birşey çıkmazsa karşıma muhtemelen hawk siparişi vereceğim

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Herkese yorumları için teşekkür ederim, riske atmayıp limiti artırıp hawk fab siparişi verdim hocalarım. Geldiğinde fikirlerimi paylaşmak isterim lakin her türlü iyi gelecektir ne kadar sağlıklı olur bilemedim :)

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Selamlar,
Hocam ben fuarda anime kızı treninde sonra pek bir şey göremedim sonrasında zaten AORUS'un oradaki çocukların tepindiği şeyin yanında oturdum sonrada çıktım en kötü cosp. Garendi zaten onu görünce oturdum ama diğerleri güzeldi.Hediyeli aldık dolandırıldık.

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam ben fuarda anime kızı treninde sonra pek bir şey göremedim sonrasında zaten AORUS'un oradaki çocukların tepindiği şeyin yanında oturdum sonrada çıktım en kötü cosp. Garendi zaten onu görünce oturdum ama diğerleri güzeldi.Hediyeli aldık dolandırıldık.
Onu görünce oturdum kısmında güldüm valla hocam yalan yok gözümde bi canlandı yapacağınız işi diyerek oturmanız :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri