Yamaha Wr125R

Semih.gultek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Arkadaşlar a1 ehliyet ve motor alıcam yakın zamanda ama istediğim motor yamaha wr125r bunu a1 ehliyeti kullanabiliyor mu ? Kafam çok karışık

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Hocam hp kısıtlaması gibi herhangi bir şey yok. CC kısıtlaması o örnek olarak h125 ruhsatta 130cc olarak geçiyor ceza yersin. eğer motor ruhsatta da 125 olarak geçiyorsa problem değil ama 130 olarak geçiyorsa polisin inisiyatifine bağlı

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
Arkadaşlar a1 ehliyet ve motor alıcam yakın zamanda ama istediğim motor yamaha wr125r bunu a1 ehliyeti kullanabiliyor mu ? Kafam çok karışık
kullanırsında sahsen onermem temızı ve hırpalanmamısı kalmadı . hepsi coluk cocoguun altında pestili cıktı motorların

A1 ve A2 de hp kısıtlaması var maalesef
kw kısıtlaması vardır. ama sanmıyorum kı ona dıkkat etsınler

KS

Semih.gultek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
dostum bende de a1 ve a2 var ilk defa senden duydum :D
A1 ehliyet 11kw yani 14,751 hp ye kadar A2 ise 35kw yani 47 hp ye kadar kısıtlama var A2 ehliyetle kalkıp r6 600cc diye kullanamazsının hocam

Drift ucuz ama çok hızlı değil zaten gorunusude iyi
Drift çok güzel motor lakin ben biraz cross ve racing makinaları seviyorum hocam onun için tercihim değil öneriniz için teşekkür ediyorum

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
A1 ehliyet 11kw yani 14,751 hp ye kadar A2 ise 35kw yani 47 hp ye kadar kısıtlama var A2 ehliyetle kalkıp r6 600cc diye kullanamazsının hocam

Drift çok güzel motor lakin ben biraz cross ve racing makinaları seviyorum hocam onun için tercihim değil öneriniz için teşekkür ediyorum
araştırınca da kw sınırlaması olduğunu öğrendim ama kimsenin bu zamana kadar dikkat edeceğini sanmıyorum + olarak da 14.751'den size kimse ceza yazmaz

KS

Semih.gultek

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
araştırınca da kw sınırlaması olduğunu öğrendim ama kimsenin bu zamana kadar dikkat edeceğini sanmıyorum + olarak da 14.751'den size kimse ceza yazmaz
İnşallah hocam dediğiniz gibi takmazlar ama anlarsınız ki bazı trafik polisleri çok sorguluyorlar ceza yazmak için korkmamak elde değil😁😁

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
İnşallah hocam dediğiniz gibi takmazlar ama anlarsınız ki bazı trafik polisleri çok sorguluyorlar ceza yazmak için korkmamak elde değil😁😁
hocam b1 stajyer ehliyet zamanımda alkollü girmeme rağmen 0.49 ile girmiştim bıraktı biliyorsunuz stajyer 0.30 yasal sınır. Bu zamana kadar da motor da ise kw olayında hiç bir problem yaşamadım. Sizinde yaşayacağınızı sanmıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri