Yanlışlıkla Çok Azıcık Sabun Yedim Bir Şey Olurmu

Emirhan52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Arkadaşımla yaklaşık 20 dk önce falan ekmek arası bir şeyler yiyorduk ben kola almak için dışarı çıkıp geldim arkadaşımda o ara şaka olsun diye ekmeğimin arasına çok azıcık katı sabun koymuş bunu da biz yemeğimizi yedikten sonra söyledi iyi komik hoşta acaba bir şey olurmu ya bir sıkıntı çıkarmı sizce çocukla 7 yıllık arkadaşız o yüzden bir şey de diyemem bir daha yapma komik değil falan dedim ama neyse

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Arkadaşımla yaklaşık 20 dk önce falan ekmek arası bir şeyler yiyorduk ben kola almak için dışarı çıkıp geldim arkadaşımda o ara şaka olsun diye ekmeğimin arasına çok azıcık katı sabun koymuş bunu da biz yemeğimizi yedikten sonra söyledi iyi komik hoşta acaba bir şey olurmu ya bir sıkıntı çıkarmı sizce çocukla 7 yıllık arkadaşız o yüzden bir şey de diyemem bir daha yapma komik değil falan dedim ama neyse
sorun yoktur :) bagırsakları temizler

EfeUzm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Kanka bunu buraya sorman bi ayrı trajikomik ama yine de bir acil servise görün derim ben

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Azıcıktan kasıt ne? Ağzını çalkaladıysan bişi olmaz gibi :d

dexmete

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
Hocam tıbbi şeyleri buraya sormanın bi mantığı yok ki. Hastaneye gözükmeni öneririm . Burda birisi çıksa ya bişi olmaz dese rahat edecek misin ?

shogun

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
422
Azıcıktan bir şey olmaması lazım ancak azıcık göreceli bir kavram. Rahatsız hissedersen hemen doktora git.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri