Yardım Yazıcı Kırmızı Işık Hatası Veriyor

memirson

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Samsung ML1660 V1.01.00.34.(LF) modelli yazıcı bianda kendiliğinden kırmızı ışık hatası veriyor çıktı alamıyorum. Çiple ilgili birşeyler duydum bant çektim çalışmadı. Sıfırlamak mı ne gerekiyor galiba yazılımsal birşeyler yapmam gerekiyormuş ama bilgim yok yardımcı olabilirseniz sevinirim?

Ekli dosyalar

• resim_2023-09-26_131245232.png
    resim_2023-09-26_131245232.png
    53 KB · Görüntüleme: 0
KS

memirson

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Toner bitmiş veya kağıt sıkışmış olabilir.
kontrol ettim ikisi de değil büyük ihtimal çipin ömrü doldu
çipsiz kullanma yazılımı var 80₺ onu mu alayım internette bedava yazılım bulamadım

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
365
kontrol ettim ikisi de değil büyük ihtimal çipin ömrü doldu
çipsiz kullanma yazılımı var 80₺ onu mu alayım internette bedava yazılım bulamadım
Mahallenizde güvendiğiniz yer varsa önce oraya sorun isterseniz. Belki sizin dediğiniz gibi değildir boşa para vermeyin.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Samsung ML1660 V1.01.00.34.(LF) modelli yazıcı bianda kendiliğinden kırmızı ışık hatası veriyor çıktı alamıyorum. Çiple ilgili birşeyler duydum bant çektim çalışmadı. Sıfırlamak mı ne gerekiyor galiba yazılımsal birşeyler yapmam gerekiyormuş ama bilgim yok yardımcı olabilirseniz sevinirim?
Bazen çipler mürekkepten önce bitebiliyor. Orjinal kartuşa mürekkep doldurup kullanıyorsanız zaten resetlemeniz lazım her dolumda çipleri. Kimi çip yazılımsal resetleniyor, kimisi için doldurulabilir kartuş alıyorsunuz. Benim orjinal kartuşlar sıfırlanmadığından başka çipli bir kartuş kullanıyorum mesela.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri