yazıcı sıkıntısı acil

selinn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
iş yerinde yazıcıdan ders notlarını çıkartırken yazıcı biranda durdu. sorun oldugunu düşünüp kapattım fazla ısındığı için dediler. bilgisayardan dosyaları silerken sanırım anlık klavye tipi  değişimi olduğundan  seçip sağa tıkladığımda direk yazdır oldu bikaç pencere açıldı iptal dedim ama yazıcı kapalı oldugundan hafızaya almamıştır diyip dosyaları silip bilgisayarı kapattım. acaba sabaha bilgisayar açıldığında yazıcıda giden şeyler hafızada kalır ve çıktı alınır mı sanırım 700 sayfa falan vardır

İsmail

Administrator
Admin
Tepki
124
Aygıtlar ve yazıcılar kısmında yazıcının içine girip yazdırılanlarda bir şey görünüyormu görünmüyorsa açıldığında yazmaz büyük ihtimalle

truvatoner

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
Firmamız 1997 yılında İstanbul / Güneşli’de Truva Büro Makineleri Ticaret LTD ŞTİ ünvanı ile sektöre giriş yapmıştır.
[font=Arial, sans-serif]En iyi kadro ile  birlikte edindiği tecrübeyle 2000 yılında yazıcı, kartuş, toner ve bilgisayar malzemeleri satan   sitemizi hizmete aldık.. Gurur duyarak söylüyoruz ki açılışı yaptığımız 2000 yılında uzman satış temsilcisi kadromuz ve e-ticaret ekibimizle çok hızlı bir yükselişle sektöre giriş yaparak adımızı duyurduk. Çok kısa bir süredir sektörde olmamıza karşın müşterilerimizin güvenini kazanmış olduk ve Türkiye’nin dev kadrosuna giriş yaptık.[/font]
Türkiye’nin dört bir yanından; yazıcı, kartuş, toner ve bilgisayar malzemeleri için truvatoner.com’u ziyaret edip, son model  malzemeler hakkında fikir sahibi olmakta ve alışveriş yapmaktadır. Truvatoner.com’da 23 kategoriden, 6.000’i aşkın çeşit ürün bulunmaktadır. Sunduğu çeşit ve marka seçenekleri ile truvatoner.com kısa süre içerisinde Türkiye`de birçok ürün ithal etmiş online platform olmuşturmuştur.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri