Yazıcının Kartuşu Donarmı ?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Selam dostlar çok üzün süredir soru sormuyordum sorayım dedim  :D :D
Arkadaşlar okul için yazıcı almayı düşünüyorum canon pixma e414 ancak birkaç kullanan arkadaşım dedilerki kullanmayınca donar kartuş hep yenilemen gerekir para yetiştiremessin dediler . Varmı böyle birşey ?  :angel: :angel:

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Ben de canon bir yazıcıya sahibim gerçekten baya uzun bir süre kullanmadim ve kartuşlar donmuştu tek çare arkadaşlarının dedigi gibi yenilemek oluyor canonun kartuşları pahala birde

KS

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Enes Değirmenci' Alıntı:
Ben de canon bir yazıcıya sahibim gerçekten baya uzun bir süre kullanmadim ve kartuşlar donmuştu tek çare arkadaşlarının dedigi gibi yenilemek oluyor canonun kartuşları pahala birde

Peki aralığı nedir hocam 1-2 aymı , yoksa 6-7 aymı

truvatoner

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
[font=Arial, sans-serif]Truva Toner, 1997’den beri toner, kartuş ve bilgisayar sarf malzemelerinin en yeni ürünlerini kaliteli bir mağaza ortamında müşterilerine sunmayı amaç edinmiş öncü bir firmadır.[/font]
[font=Arial, sans-serif] Kurulduğu ilk günden beri kendini ve ürün hizmet kalitesini yenileyen firmamızın öncelikli hedefi müşteri isteklerini tam olarak doğru anlamak ve buna uygun en ekonomik ve en kaliteli ürün ve hizmeti sunmaktır. [/font]
Yazılı, görsel ve dijital medyada yapmış olduğumuz yatırımlar ve iş ortaklığı ile online alışveriş sitelerinin en güçlü isimlerinden biri olmuştur
Türkiye’nin dört bir yanından; yazıcı, kartuş, toner ve bilgisayar malzemeleri için truvatoner.com’u ziyaret edip, son model  malzemeler hakkında fikir sahibi olmakta ve alışveriş yapmaktadır. Truvatoner.com’da 23 kategoriden, 6.000’i aşkın çeşit ürün bulunmaktadır. Sunduğu çeşit ve marka seçenekleri ile truvatoner.com kısa süre içerisinde Türkiye`de birçok ürün ithal etmiş online platform olmuşturmuştur.
 Aylık 1 milyon ziyaretçi sayısı, 200 binden fazla sabit müşterilerimiz ile 3,5 milyon üyemize nerede olurlarsa olsunlar en iyi ürünü en iyi fiyata ulaştırmak için çalışmaktayız.
Ekibi…

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri