Çözüldü yazıların kaymasını nasıl duzeltırım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649

video ekledim ekran kaydında bellı olmuyor fakat scroll ıle yukarı asagı yapınca windows ayarlar kısmında yazılar bulanıklasıyor bunu kapatmanın yolu var mı?

Son düzenleme:

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760

video ekledim ekran kaydında bellı olmuyor fakat scroll ıle yukarı asagı yapınca windows ayarlar kısmında yazılar bulanıklasıyor bunu kapatmanın yolu var mı?
Hocam bu bende de böyle belki şu işe yarayabilir ayarlarda arama kısmına Animasyon yazın ve kapatın belki bu işe yarayabilir.

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
bu testte ufolar kayarken arkasında gölge olunca mı ghostıng oluyor yoksa ekra resmı aldıgımızda mı gorebılırız?

hocam sadece çıplak gözle veya dışarıdan harici olarak çekerseniz görülür. Varsa eğer bu demek ki ghosting problemi var. Bundan dolayı o siyah renkler black smearing dediğimiz şeyi yapıyor ve aşağı doğru kaydırırken yazıların üzerine bildiğiniz akıyor.

KS

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
çözüldü: rahatsız oldugum nokta kaydırma olurken yazılar sararıyordu. monitör düşük mavi modundaymış. onu kapattım bi problem kalmadı.

KS

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
hocam sadece çıplak gözle veya dışarıdan harici olarak çekerseniz görülür. Varsa eğer bu demek ki ghosting problemi var. Bundan dolayı o siyah renkler black smearing dediğimiz şeyi yapıyor ve aşağı doğru kaydırırken yazıların üzerine bildiğiniz akıyor.
çıplak gözle baktığımda ufo arkasında gölgelenme olmuyor

KS

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
yanı şöyle üstteki gibi değil bende
resim_2022-09-27_231048408.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri