Yd Yani̇ Yurt Dışı Telefon Alınırmı Detaylı Bi̇len Varsa Açıklarsa Sevi̇ni̇ri̇m

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
YD YANİ YURT DIŞI TELEFON ALINIRMI DETAYLI BİLEN VARSA AÇIKLARSA SEVİNİRİM xiaomi mi 10t almayı düşünüyorum dostlar yd fiyatı 4.5-5k arası siz ne düşünüyorsunuz

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
YD YANİ YURT DIŞI TELEFON ALINIRMI DETAYLI BİLEN VARSA AÇIKLARSA SEVİNİRİM xiaomi mi 10t almayı düşünüyorum dostlar yd fiyatı 4.5-5k arası siz ne düşünüyorsunuz
tr de actıracak mısın imea mı atacaksın dostum. ailecek 4 tane yurtdısı kullanıoz 4üne de imea at*ık actıram ücreti vermedik

KS

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
tr de actıracak mısın imea mı atacaksın dostum. ailecek 4 tane yurtdısı kullanıoz 4üne de imea at*ık actıram ücreti vermedik
reis valla ailecek 4 kişi yd kullanıyorsanız nekadar zamandır kullanıyonuz bi şikayetiniz falan varmı yd global mi 10 t almayı düşünüyom meil attırcam işte

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
reis valla ailecek 4 kişi yd kullanıyorsanız nekadar zamandır kullanıyonuz bi şikayetiniz falan varmı yd global mi 10 t almayı düşünüyom meil attırcam işte
kral xıaomının her telefonuna artık ımea atılmıyor. mesela 11 atılmıyor 11pro ya atılıyor gibi bi telefoncuya sor detaylı. bazen şöyle bir sıkıntı oluyor. babamın telefodna poco x3 sesi robotlasıyor biraz kayıtla mı alakalı yoksa telefonlamı emın değilim. onun dışında bir sıkıntı yok.

KS

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
kral xıaomının her telefonuna artık ımea atılmıyor. mesela 11 atılmıyor 11pro ya atılıyor gibi bi telefoncuya sor detaylı. bazen şöyle bir sıkıntı oluyor. babamın telefodna poco x3 sesi robotlasıyor biraz kayıtla mı alakalı yoksa telefonlamı emın değilim. onun dışında bir sıkıntı yok.
kayıt 8 ay sürüyor diyorlar dostum kalıcı kayıt yaptırabiliyormuyuz ve bu kayıt ücreti nekadar oluyor ortalama

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
kayıt 8 ay sürüyor diyorlar dostum kalıcı kayıt yaptırabiliyormuyuz ve bu kayıt ücreti nekadar oluyor ortalama
4ay 1. sim 4ay 2. sim. imea 2. sime atıyorlar sakın ilk 2. sime takma. 1. simi kullanamaycaksın çunkü sonradan. tteknik oalrak şöyle. 1. simi kıramıyorlar 2. simi kırabılıyorlar imea atarken. ilk dgelince telefon 1. simi 4 ay kullanıyon sonra 2. sime takıyorsun ama 4ay dolmadan actır cünkü dolunca daha acılmıyor. ücrette ben tanıdığa bedavaya yaptırdım 100-200tl bişey alıyorlar

atacagı imea de eski telefonun varsa onun imeanı attır kalıcı olur hata yapmazsa telefoncu. benimkini önerebilirim bilgisayardan yapıyordu sanırsam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri