Yardım Yeni Aldığım Mausepad Sonrasında Oyunlarda Fare Takılması.

erenkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhabalar. Masa üstünde fareyi hızlıca oynattığımda bir sorun olmuyor çok güzel kayıyor fakat csgo da (şuan sadece csgo da deneme şansım oldu) fareyi hızlıca çevirince algılamıyor ve döndürdüğümle kalıyorum ekran da sadece bir kaç fare takılması olarak görünüyor.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Merhabalar. Masa üstünde fareyi hızlıca oynattığımda bir sorun olmuyor çok güzel kayıyor fakat csgo da (şuan sadece csgo da deneme şansım oldu) fareyi hızlıca çevirince algılamıyor ve döndürdüğümle kalıyorum ekran da sadece bir kaç fare takılması olarak görünüyor.
Mouse ve mousepad modeli nedir. Eskiden ucuz bir moseu kullanirken bu sorunu yasiyordum sensorleri bozulmustu. Belki moseunuzun sensorleri bozulmus olabilir

KS

erenkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Mouse ve mousepad modeli nedir. Eskiden ucuz bir moseu kullanirken bu sorunu yasiyordum sensorleri bozulmustu. Belki moseunuzun sensorleri bozulmus olabilir
Mausepad yeni geldi, normalde masa da oynatıyordum ve sorunsuz hızlıca dönüyor. Mausepad'ı n11 den almıştım şuan satıcı sayfası görünmüyor. dokusunda bir sorun hissetmiyorum padin farklı bir fareyle de denerim.

Sensör sıkıntılıysa yeni bir fare önerebilirsen güzel olur. Tabi çok da para vermek istemiyorum alabileceğim en ucuz ve beni bir süre götürsün yeter şuan için.

fare ;

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Mausepad yeni geldi, normalde masa da oynatıyordum ve sorunsuz hızlıca dönüyor. Mausepad'ı n11 den almıştım şuan satıcı sayfası görünmüyor. dokusunda bir sorun hissetmiyorum padin farklı bir fareyle de denerim.

Sensör sıkıntılıysa yeni bir fare önerebilirsen güzel olur. Tabi çok da para vermek istemiyorum alabileceğim en ucuz ve beni bir süre götürsün yeter şuan için.

fare ;

Belki de moseupad sikintilidir hocam. Baska mouse ile deneyin onda sorun olmazsa mouse degisme zamani gelmis. Mouse alacaginiz zaman yeni bir konu acarsaniz arkadaslar detayli bir sekilde size mouse onerirler. Benim onerecegim rival 3

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Mousepad rengi nedir? Deseni nasıl bir desen

KS

erenkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Ekli dosyalar

• Fotoğraf_2023-03-15_195355.jpg
    Fotoğraf_2023-03-15_195355.jpg
    287.3 KB · Görüntüleme: 27

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Desenden kaynaklı mouse sensörü kötü

Çözümü yok. Mouse veya mousepad değiştirin

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
KS

erenkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
KS

erenkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam dediğim gibi sorun mousepadde değil mouse sensöründe

Bunda sorun yaşamazsınız
Aldım deneyeyim dedim. Ve gene aynı, hızlı çevirince etrafa savruluyor cross yani şimdi yeni fare al düzelir derseniz alırsam gene düzelmezse? Anlamadım bu işten bir şey.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Aldım deneyeyim dedim. Ve gene aynı, hızlı çevirince etrafa savruluyor cross yani şimdi yeni fare al düzelir derseniz alırsam gene düzelmezse? Anlamadım bu işten bir şey.
O zaman sensör tamamen gitmiş hocam. Mousepadle alakalı bir durum değil

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri