Yeni Evleneceğim Televizyon Lazım Yardım Edin

SefaCebe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhaba Arkadaşlar,

Televizyon almam lazım ama bir türlü karar veremedim.

https://www.amazon.com.tr/dp/B09FDT...e=380333&creativeASIN=B09FDTHSZ4&linkCode=asn

amazon.com.tr/dp/B09B7KF1M6/ref=asc_df_B09B7KF1M61658442600000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B09B7KF1M6&linkCode=asn

bir sürü özellik gelmiş nanacell gibi ama arasında seçim yapamadım.

Bütçem 15k ya kadar güzel önerileriniz var sa bekliyorum.
teşekkürler.

Moderatörün son düzenlenenleri:

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
merhaba arkadaşlar
televizyon almam lazım ama bir türlü karar veremedim.
https://www.amazon.com.tr/dp/B09FDT...e=380333&creativeASIN=B09FDTHSZ4&linkCode=asn
amazon.com.tr/dp/B09B7KF1M6/ref=asc_df_B09B7KF1M61658442600000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B09B7KF1M6&linkCode=asn
bir sürü özellik gelmiş nanacell gibi ama arasında seçim yapamadım.

bütçem 15k ya kadar güzel önerileriniz var sa bekliyorum.
teşekkürler.
Bence Teknosa gibi yerlere gidip televizyona bakın sonra eve gidip internetten alın.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Bu fikir mantıklı ama belki dikkat edeceği noktaları soruyor olabilir hocam, ben konudan öyle anladım Teknosa gidilse de hepsi güzel gelecek göze :D
Ben görüntü olarak anladım onun için teknosaya gidin dedim.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,
Şimdiden hayırlı olsun. Televizyon alırken bence en önemli ve en dikkat etmen gereken konu ölçüleridir. Öncelikle kaç inç televizyon alacağına karar vermen gerekiyor. Daha sonra teknik detaylarına bakarak eleme yapabilirsiniz. Hiç kullanmadığınız yada kullanmayacağınız bir özellik için boş yere fiyatı şişirmeye gerek yok. Benim için olması gerekenler;
1. Ekranın boyutu,
2. İşletim sistemi
3. Ekran türü
4. Çözünürlük
5. USB ve Ethernet Portu.
6. Teknik servis yakınlığı

Tekrardan televizyon alma gereği duysam bu sıralamaya bakarım. Ayrıca yukarıda bahsedildiği gibi önce elektronik mağazalardan üç aşağı beş yukarı biraz fikir edinip daha sonra internet üzerinden araştırmaya devam edebilirsiniz.

dogusemretosun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamun Aleyküm. Alacağınız televizyonda bence dikkat etmeniz gereken hususlar sırasıyla görüntü kalitesi yazılım desteği (artık bir çoğu tv akıllı tv olarak geçiyor. en son güncellemeyi ne zaman almış, hangi uygulamalara desteği var. Netflix, Disney+ vs), alışveriş sitelerinden ya da şikayetvar gibi sitelerden marka model araması yaparak kullanıcılar nasıl şikayetlerde bulunmuş dikkat etmek. Kullanıyor musunuz bilmem ama miracast özelliği de işlevsel olabiliyor. Bunlar dışında ihtiyacınız olan ne varsa ekleme yapabilirsiniz. İyi forumlar :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri