yeni hazır pc sistemi aldım

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
https://www.gaming.gen.tr/urun/4994...2gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ arkadaşlar ryzen 5600 işlemcili yeni aldıgım sistem bugun geldi ve sistem testi yaptım sıkıntı yok cs go da fps bakayım dedim 300 civarı ve cpu %30 kullanıyor ve 70 dereceye cıkıyor en düşük ayarlarda

bu videoki gibi degil
Videolarda oynamalar olabiliyor, daha eski videoları yeni diye atabiliyorlar. Ekstra işlemci soğutucu, hız aşırtma gibi işlemler olabiliyor. En sağlıklısı benzer sistem alanlar ile kıyaslamak ya da aldığınız yerin oyun performansı varsa onu baz almak.

KS

Bobbyz34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
fps problem degilde pek ısı çok yüksek beni endişe etti 70 derecede cs go da hiç norml degil gibi

hmzzya78

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
70 derece stok soğutucuyla çok yüksek bir rakam değil. Endişelenmenize gerek yok. Rahatsız olursanız işlemci soğutucu alırsınız.

PaNoRmoS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
https://www.gaming.gen.tr/urun/4994...2gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ arkadaşlar ryzen 5600 işlemcili yeni aldıgım sistem bugun geldi ve sistem testi yaptım sıkıntı yok cs go da fps bakayım dedim 300 civarı ve cpu %30 kullanıyor ve 70 dereceye cıkıyor en düşük ayarlarda

bu videoki gibi degil
Öncelikle hayırlı olsun. Allah sabır versin kargo konusunda benim 1 hafta oldu hala bekliyorum kargoya verilsin diye gaming gen şu kargoya verme konusunda biraz sıkıntılı...

KS

Bobbyz34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Öncelikle hayırlı olsun. Allah sabır versin kargo konusunda benim 1 hafta oldu hala bekliyorum kargoya verilsin diye gaming gen şu kargoya verme konusunda biraz sıkıntılı...
teşekkürler sanada hayırlı olsun bu ayın 17 sinde sipariş verdim bugun geldi

RRZeRos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
KS

Bobbyz34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2