Yeni İnternet Seçimi Tavsiyeniz Neler ?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
Merhabalar Hocalarım Ve Arkadaşlar Bizim Bu Sene (Yaklaşık 3-/-5 Ay İçinde) İnternetimizin Kontratı Bitecek Ve Bize Teklif Vermeye Başladılar "Bilmem kaç Mb İnternet Kotasız-Sınırsız Fiber Bilmem Kaç TL Bu İnternet Üzerinden Tarifenizi Yenileyip Bizimle Devam Etmek İstermisiniz" Diyerekten (Şuan Vodafone.Net Kullanıyoruz 35Mb Sınırsız-Kotasız-Fiber) Fakat Bir takım Sıkıntıları Var İnterneti Çok Güzel Ama Modemsel endPoint Midir Nedir Apartmandan Eve Kablo İle Geldiğinde Eve Konulan Küçük kutudanmıdır Nedir Bilemem Ya Kablolu Sıkıntı Oluyor Ya kablosuz; kablosuzda İnternet Bağlanıyor Ama İnternet Gelmiyor Cihazlara Yada Acayip Derecede Yavaş Geliyor Kabloluda Sıkıntı Oldumu Da Arkadaşlarınla Server Bağlanıp Minecraft Bile Giremiyorsun Online Olarak Ama hiç Sıkıntı Olmayan Zamanlar oluyormu Evet Ki Sıkıntı olan Zamanlardan Daha Çok Hatta Ve Gayet Mükemmel Bir İnternet Denilebilir Sıkıntı Olmayan Zamanlarda Fakat İnternet Sözleşmemiz Bittiğinde Ben TürkNet Geçmeyi Düşünüyorum Ama Onda Da VDSL 60-/-70Mbps Download 8Mb Upload (+-4Mb) Diyor Sizce Türknet Geçmek mi İyi (VDSL) Yoksa Vodafone Dan Devam Etmek mi İyi yada Sizin Önerileriniz Varsa Onları Da Dinlemek İsterim.
 Teşekkürler; Kolay Gelsin.

Berkant57

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Cvp: Yeni İnternet Seçimi Tavsiyeniz Neler ?!

turknet turkcell ve turktelekom kullandım hocam aralarından en memnun kaldıgım telekom oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri