Yeni Kimlik Çıkartma Ücreti Ne Kadar? (2022)

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Merhaba dostlar,

15 yaşındayım. Yeni kimlik çıkartmak için ne kadar ödeme yapmam gerekir? Bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Merhaba dostlar , 15 yaşındaki biri kimlik çıkartmak için ne kadar ödeme yapması gerekir? Bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim.
Kral 17 yaşındayım yeni kimlik çıkarmadım üstüne üstlük kimlikte fotoğraf bile yok fotoğrafçıya borçlu olduğum için yanına bile gitmiyorum. :D:D:D

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Araştırdığımda bu bilgiyi buldum hala böylemidir bilemiyorum;

YENİ KİMLİK ÜCRETİ NE KADAR?​

Kimliğini yenilemeyen milyonlarca vatandaşın merak ettiği kimlik yenileme ücreti 2021 itibariyle 25 TL, kayıp kimlik yenileme ücreti ise 50,00 TL olarak güncellendi.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Kral 17 yaşındayım yeni kimlik çıkarmadım üstüne üstlük kimlikte fotoğraf bile yok fotoğrafçıya borçlu olduğum için yanına bile gitmiyorum. :D:D:D
Reis futbol için lisansım çıkabilir ve yeni kimlik şartmış. Çıkarmam lazım yani.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Araştırdığımda bu bilgiyi buldum hala böylemidir bilemiyorum;

YENİ KİMLİK ÜCRETİ NE KADAR?​

Kimliğini yenilemeyen milyonlarca vatandaşın merak ettiği kimlik yenileme ücreti 2021 itibariyle 25 TL, kayıp kimlik yenileme ücreti ise 50,00 TL olarak güncellendi.
Saol , olsa olsa 100₺ ye artmıştır. Saol.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Ben vatandaşlıktan atılana kadar bekleyecem sanırım.

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Demeyin öyle hocam ben kimliğimi kaybetmiştim bi kaza olaylarım olmuştu hastanede kayboldu 4 yıl kimliksiz ciddi ciddi yaşadım önemli yerlere giremedim kimlik yok diye. Hastaneye v.s kolay işlere kimlik numarasıyla giriyordum direk bazı yerler kimliğin nerede diyorlardı bahane üretmekten bıkmıştım artık. En sonunda askerlik uzatma v.s mevzuları geldiğinde dedim artık çıkartayım bari tam o sıralar yeni kimlikler çıkmıştı ilk çıkartanlar arasında olmuştum bende. :D Sorun felan olmadı ona hayret ettim üzerime şirket ve borçlar yığmadı. Ahaha

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri