Yeni Laptop Aldım Win10 Dİsk %100

qweqwpıejp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba Arkadaşlar ben Monster Abra v5 v11.1 PC Aldım Bugün Geldi 16GB Ramda ilave ettirdim kendi başıma formatımı attım win10 pro. İso dosyasını microsoftun kendi sitesinden indirdim. Kurulumda 250GB :/C 650 GB :/D Diski oluşturdum driverları güncelledim ancak bilgisayarda herhangi bir programı açtığımda kapattımğımda veya bilgisayarın açılışında zaten açılış süreside uzundu 0 Disk %100 Yazıyor. Lütfen Yardım Edin çözümü bilen biri varsa teşekkürler. Ekran Görüntülerini Attım.​

5gB8kj.png

dPRn2V.png

ALpAqp.png

KS

qweqwpıejp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Expert' Alıntı:
ayarlardan güncelleme denetlemesi yap hepsini yapsın 1607 güncellemesi yapsın bazen düzeliyor

bunu dene çok iyi bir çözüm

Dediklerini yaptım ancak işe yaramdı  disk %100 değil ancak yine arada kasmalar windows hala 2 dakkaya yakın tam olarak açılıyor. Mesela CTR + ALT + DEL ile görev yöneticisini açıcam o menü açılırken ve görev yöneticisi açılırken yine droplar donmalar kasmalar oluyor fare haraket etmiyor vs. Tarayıcıda steam veya forumu açınca yine fan desteği geliyor yani bilgisayar şuan tam verim vermiyor. Bir Sorunda pes 2017 settingst geç açılıyor birde GPU olarak INTEL HD yazıyor NVİDA olması lazım değilmiydi ? Bence sorun formatta lütfen yardım edin yoksa bilgisayarmı tırt 4300 TL Verdim. :(

KS

qweqwpıejp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Expert' Alıntı:
İntel+ nvidia yazar görev yöneticisinden bakarsan bazen böyle çözüyoruz yada baştan format atıyoruz oda olmazsa 8.1 kurup devam ediyoruz onda disk %100 sorunu pek olmuyor

sorun bilgisayarda değilmi ? öyleyse servise yollayacağım. Yoksa format atatarım artık.

armaged01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
3
genellikle çoğu kullanıcıda bu sorun var hdd kullananlar özellikle bendede oluyordu yeni gelen güncellemelerle  100%süresi düzelme oldu sadece açılışta bi 1, 1.5 dk sürüyo sonra geçiyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri