Yeni PC Topladım Görüntü Gelmedi

ilker.technohifi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Arkadaşlar seri yardım postudur!

Bilgisayar topluyorum tüm parçalarım demonte geldi ve az önce kurulumunu bitirdim bismillah diyip güç tuşuna bastım anakartın ışığı yeşile döndü herşey normal bir şekilde çalıştı fan, fan ledleri vs. Ama monitöre ekran gelmedi display port sinyal yok hatası alıyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
display kabloyu takıp cıkarın deneyin hocam. hdmı varsa onunla deneyin. kablo arızalı olabilir. sıfır monitörde kablom arızalı gelmişti

KS

ilker.technohifi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
display kabloyu takıp cıkarın deneyin hocam. hdmı varsa onunla deneyin. kablo arızalı olabilir. sıfır monitörde kablom arızalı gelmişti
Hemen hdmi ile deneyip geliyorum

Hocam allah senden razı olsun ekran geldi hdmi takınca demekki benimde display kablom arızalı. Üstelik 2 günlük monitör ☹️

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 14

selcuk.unsal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Hemen hdmi ile deneyip geliyorum

Hocam allah senden razı olsun ekran geldi hdmi takınca demekki benimde display kablom arızalı. Üstelik 2 günlük monitör ☹️
kabloda belki bir sorun yoktur. bazı YouTube kanallarında bu DP ve hdmı ile ilgili biostan bimayar muhabbeti var. onu yapmadan DP port bazen görüntü vermiyor. bi araştır istersen ilk önce. gelen kabloyu çöpe atmadıysan eğer.

KS

ilker.technohifi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
kabloda belki bir sorun yoktur. bazı YouTube kanallarında bu DP ve hdmı ile ilgili biostan bimayar muhabbeti var. onu yapmadan DP port bazen görüntü vermiyor. bi araştır istersen ilk önce. gelen kabloyu çöpe atmadıysan eğer.
Yok atmadım windows kurulumunu yapıyorum şuan dediginizi deneyeceğim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri