Yardım Yeni̇ Setup Oluşturuyorum Bunlar Uyumlumu?

Floppa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Ryzen 5600 İşlemci
Ekran Kartı
Asus Tuf Gaming GeForce RTX 3060
Merhabalar Yeni Setup Alıcağım diz üstünden masaüstüne giçicem ve kafamda bunlar var uyumlumu?
mu?

Monitör : Asus Tuf Gaming 165hz

İşlemci : Ryzen 5600 İşlemci

Ekran Kartı : Asus Tuf Gaming GeForce RTX 3060

Ram : Kingston 16gb Ram

Ssd : Samsung Evo Plus 1T Ssd

Bunlar birbiriyle uyumlumu alınca herhangi bir sıkıntı çıkarmı ve bunların yanına eksik ekipman varmı? lütfen yardımcı olun.

Son düzenleme:

acun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Kk max bütcen nekadar bütcene göre parça önerelim

KS

Floppa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kanka ben bunları almayı düşünüyorum uyumlumu değilmi? Uyumlu değilse söylerim

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Kanka ben bunları almayı düşünüyorum uyumlumu değilmi? Uyumlu değilse söylerim
bu markaları bılıp sevıyorsun anlaşılan bır sey dıyemem fakat sabıt kafa yapısı cebınden fazladan 5 10 bın tl cıkartır sana. onun dısında parcalar uyumlu. anakart kasa psu seçmemıssın. ek olarak işlemcıne hava veya sıvı sogutucu sart alman 60 dereece stabıl calısmaası cıın ıyı olur butcen varsa.

KS

Floppa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Çok teşekkür ederim yorumun için yanlış anlamadıysem bilgisayarları iyi biliyorsun bana 33 bin tl lik Güzel ve yüksek fps ile oynıyabilcağim setup toplarmısın rica etsem ❤
(Asus tuf koy lütfen fethişim var)

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Çok teşekkür ederim yorumun için yanlış anlamadıysem bilgisayarları iyi biliyorsun bana 33 bin tl lik Güzel ve yüksek fps ile oynıyabilcağim setup toplarmısın rica etsem ❤
(Asus tuf koy lütfen fethişim var)
parcaları tek tek alıp kendın mı toplamak ıstıyorsun? bir de sadece kasa parcaları mı 33 bın olacak ?

KS

Floppa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben kendime Topladım Bu aşağıdakiler Birbirine uyumlumu Lütfen Söylermisin?

Asus Tuf Gaming 165hz

AMD Ryzen 5 5600

Asus Tuf Gaming RTX 3060

Kingston Fury Beast 16gb Ram

Samsung 980 pro 1T

Gigabyte B450M 3600 Mhz

Rampage RMP-750-80PB 750W

Corsair Cw-9060053

Bunları almayı düşünüyorum bunlar birbirlerine uyumlumu?

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Ben kendime Topladım Bu aşağıdakiler Birbirine uyumlumu Lütfen Söylermisin?

Asus Tuf Gaming 165hz

AMD Ryzen 5 5600

Asus Tuf Gaming RTX 3060

Kingston Fury Beast 16gb Ram

Samsung 980 pro 1T

Gigabyte B450M 3600 Mhz

Rampage RMP-750-80PB 750W

Corsair Cw-9060053

Bunları almayı düşünüyorum bunlar birbirlerine uyumlumu?
uyumlu rampage silip sunu alabılırsın kasa ve psu bırlıkte. https://www.sinerji.gen.tr/deepcool...d-glass-rgb-usb-30-atx-mid-tower-kasa-p-44338

onun dısında hepsının toplam fıyatını yaz sana ben pc dızeyım bır de

bu arada cevapla deyip yazarsan bana bıldırım gelır

KS

Floppa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
uyumlu rampage silip sunu alabılırsın kasa ve psu bırlıkte. https://www.sinerji.gen.tr/deepcool...d-glass-rgb-usb-30-atx-mid-tower-kasa-p-44338

onun dısında hepsının toplam fıyatını yaz sana ben pc dızeyım bır de

bu arada cevapla deyip yazarsan bana bıldırım gelır
Kral bu setup toplam 41k valla ben bunlara okeyim hem ramleri değiştirdim 32gb ram koydum sen bilirsin bu arada ben internetten almıycağım zaman gelince media marka gidicem orda olanları alıcam olmayanları sipariş edicem

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Kral bu setup toplam 41k valla ben bunlara okeyim hem ramleri değiştirdim 32gb ram koydum sen bilirsin bu arada ben internetten almıycağım zaman gelince media marka gidicem orda olanları alıcam olmayanları sipariş edicem
o paraya cok daha ust duzey sıstemler alınabılır onnu anlatmaya calısıyorum

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Tamam kral diz bana 41 k lık
bak 5dk bakınıp sunu buldum. bundan daha uygun fıyatlı daha ust sevıye sıstemlerde cıkar fakat tuf olmaz dual olur palıt olur gaınward olur. senın acından bunlar dandık gıbı gozukebılır ama fazla para verılecek ahım sahım bı kalıte farkı yok. senın dusucenı anlıyorum o sevda baska bısey. tektek toplamak ıstersen yıne bakarım parca detaylıca. su an vaktım pek yok.
nvidia https://www.gaming.gen.tr/urun/3299...-oc-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/

aynı fıyata 7800xtlı veya 4070 lı vs sıstemde toplanır onu anlatmak ıstıyorrum.

KS

Floppa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bak 5dk bakınıp sunu buldum. bundan daha uygun fıyatlı daha ust sevıye sıstemlerde cıkar fakat tuf olmaz dual olur palıt olur gaınward olur. senın acından bunlar dandık gıbı gozukebılır ama fazla para verılecek ahım sahım bı kalıte farkı yok. senın dusucenı anlıyorum o sevda baska bısey. tektek toplamak ıstersen yıne bakarım parca detaylıca. su an vaktım pek yok.
nvidia https://www.gaming.gen.tr/urun/3299...-oc-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/

aynı fıyata 7800xtlı veya 4070 lı vs sıstemde toplanır onu anlatmak ıstıyorrum.
Hacı sen beni anlamadın galiba ben içi hazır kasa almıcam tek tek alıcam kasaya koyıcam hem ben inanmadım açıkçası senin benim yaşımı toplasak pc daha yaşlıdır

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
zaten bu hazır sıstem almıyorsun sen parca satın alıyorsun sadece topluca almıs oluyorsun. urunler sıfır kutusundan cıkartılıp toplanıyor sıstem boyle ısler.
Hacı sen beni anlamadın galiba ben içi hazır kasa almıcam tek tek alıcam kasaya koyıcam hem ben inanmadım açıkçası senin benim yaşımı toplasak pc daha yaşlıdır

bak sana bır sey atıcam tum parcalar asus tuf tam senlık :D

Opera Anlık Görüntü_2023-09-08_043805_www.gaming.gen.tr.png

https://www.gaming.gen.tr/urun/3299...-oc-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
bu lınke gırıp resımdekı ozellestırmelerın aynısını yap. 38.5 bın TL tutuyor. kalan3 kya da sıvı sogutma al 41 bın. tum parcalar asus tuf tam ıstedıgın gıbı

KS

Floppa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
zaten bu hazır sıstem almıyorsun sen parca satın alıyorsun sadece topluca almıs oluyorsun. urunler sıfır kutusundan cıkartılıp toplanıyor sıstem boyle ısler.

bak sana bır sey atıcam tum parcalar asus tuf tam senlık :D

Ekli dosyayı görüntüle 26777
https://www.gaming.gen.tr/urun/3299...-oc-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
bu lınke gırıp resımdekı ozellestırmelerın aynısını yap. 38.5 bın TL tutuyor. kalan3 kya da sıvı sogutma al 41 bın. tum parcalar asus tuf tam ıstedıgın gıbı
Ee napcam sonra siparişmi edicem?

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Ee napcam sonra siparişmi edicem?
evet uye olup sipariş veriyorsun kutuları vs her seyını yolluyorlar. senın yerıne de toplamıs oluyorlar kasayı. istanbuldaysan kendın gıdıp gorup alabılırsın. ayrıca urunlerıne baktım asus kampanyadan da 2000TL gerı odeme alacaksın.

KS

Floppa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
evet uye olup sipariş veriyorsun kutuları vs her seyını yolluyorlar. senın yerıne de toplamıs oluyorlar kasayı. istanbuldaysan kendın gıdıp gorup alabılırsın. ayrıca urunlerıne baktım asus kampanyadan da 2000TL gerı odeme alacaksın.
Sen sponsorlukmu aldın? QWEQWEQWEQWEWEQQWEQWE

KS

Floppa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

yok be guzel kardesım sana yardımcı oluyoruz surda gece 5 olmus sponsorluk mu aldın dıyıp guluyorsun bana

asusun kendı kampanyası var https://promotion.asus.com/tr/tr/back-to-school-2023
Bak şimdi sen diyince jeton attı haa

yok be guzel kardesım sana yardımcı oluyoruz surda gece 5 olmus sponsorluk mu aldın dıyıp guluyorsun bana

asusun kendı kampanyası
Bak şimdi sen diyince jeton attı haa
Ama kral işte ben hemen almıcam bi 10 ay sonra civarı alıcam ve bu siteye nasıl güvenebilirim kanıtı varmı? Diyosun işte 41 bin oluyo zaten diye ee ben media marka gitsem ordada 41 bin tutar kısacası alırım ama bu gamexingss ismi garip siteden almam media mark zaten gidip desem sunlar sunlar istiyorum sonra adamlar verir bize biz gideriz yani daha guvenilir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri