Yardım Yeni Sistem Aldım Görüntü Vermiyor

BerkW

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Burası yamuk duruyor yanlıs takmıs olabilirmiyim ? video izleyerek taktım

bilgisayarcı olmadıgından götüremedim

1691512285407.png
1691512296311.png

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
usb ile w11 kurulumu yapacağım usb yi taktım f12 ye basıyorum ama ekran yok f2 del tuşlarınıda denedim olmuyor

evet hocam
Kasanin arka gorunusunu soketlerin oldugu kismi atarmisin monitorunun markasini soylermisib

KS

BerkW

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Kasanin arka gorunusunu soketlerin oldugu kismi atarmisin monitorunun markasini soylermisib
1691512845216.png

hocam monitör markası acer henüz monitör almadığımdan dönüştürücü kullanarak takıyorum monitör kaynaklı sorun oldugunu düşünmüyorum çünkü benle aynı kasaya sahip arkadaşım bi süre aynı şekilde kullandı monitörü kasada thermaltake sg200

1691512845216.png

hocam monitör markası acer henüz monitör almadığımdan dönüştürücü kullanarak takıyorum monitör kaynaklı sorun oldugunu düşünmüyorum çünkü benle aynı kasaya sahip arkadaşım bi süre aynı şekilde kullandı monitörü kasada thermaltake sg200
kasa şuan çalışıyor fakat monitörü açtığımda no signal diyor

@Sahuraka hocam meşgul ettiğim için özür diliyorum kusura bakmayın , şimdi bakınca farkettim kabloları tam oturmamışım

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
Ekli dosyayı görüntüle 25494

kasa şuan çalışıyor fakat monitörü açtığımda no signal diyor

@Sahuraka hocam meşgul ettiğim için özür diliyorum kusura bakmayın , şimdi bakınca farkettim kabloları tam oturmamışım
Calisiyormu suan tam olarak

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri