Çözüldü Yeni sistemde dönüştürücü ile görüntü alamıyorum ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vedattt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Selamlar,
Vga çıkışlı bi monitörüm var laptopta hdmı dönüştürücü sayesinde kullanabiliyordum şimdi kasaya geçtim fakat görüntü alamıyorum.
Ekran kartım'a (3070ti) vga to hdmı kullanarak bağladım fakat yine görüntü yok ve monitör çalışıyor sorunsuz.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Selamlar,
Vga çıkışlı bi monitörüm var laptopta hdmı dönüştürücü sayesinde kullanabiliyordum şimdi kasaya geçtim fakat görüntü alamıyorum.
Ekran kartım'a (3070ti) vga to hdmı kullanarak bağladım fakat yine görüntü yok ve monitör çalışıyor sorunsuz.
Farklı ekran kartı modeli ile aynı şekilde kullanıyorum.
Bağlantıyı kontrol ettiniz mi? Belki geçiş sırasında kabloları tam bağlayamamış olabilirsiniz.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Selamlar,
Hocam yanlış anlamayın ama bu soruyu sormak zorundayım anakart'a mı taktınız yoksa ekran kartına mı ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Sorun bazen dönüştürücüden kaynaklı olabiliyor varsa HDMI kablo ile sistemi televizyona bağlayabilme şansınız var mı teyit amaçlı şu an olmazsa yarın ben her zaman buradayım.

KS

Vedattt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Sorun bazen dönüştürücüden kaynaklı olabiliyor varsa HDMI kablo ile sistemi televizyona bağlayabilme şansınız var mı teyit amaçlı şu an olmazsa yarın ben her zaman buradayım.
laptopta kullanıyordum daha 3 5 gün önceye kadar yeni kasaya geçince bağlayamadım

KS

Vedattt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
tamamdır sorun çözüldü arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri